Reklama Amaro Print by VMLY & R: wirtualny guzek

Amaro, pionierski sklep internetowy z Brazylii, nawiązał współpracę z VMLY&r, ujawniając nieoczekiwaną aktywację na Instagramie o nazwie Virtual Nodule. Amaro, znany ze swojej kreatywności, danych i technologii, po raz pierwszy włamuje się do Narzędzia “Kup Teraz” na Instagramie, aby nauczyć swoich konsumentów więcej o ryzyku raka piersi.

Konsument normalnie wchodzi w interakcję z postem, próbując kupić oznaczony produkt, po dotknięciu okrągłego znacznika będą zaskoczeni wiadomościami takimi jak: “Hmm, ta mała bryła czuje się dziwnie.”lub” lepiej sprawdzę tę bryłę”. Konsument jest następnie kierowany do informacji o znaczeniu wczesnej diagnozy raka piersi, wykonując coroczne badania profilaktyczne lub mammografię. Za pomocą przycisku ” Kup ” użytkownicy są wysyłani na stronę docelową opracowaną przez Amaro, gdzie otrzymują więcej informacji na temat raka piersi, publicznych i prywatnych klinik, aby zarezerwować egzaminy i kontakty lekarzy skoncentrowanych na tym temacie.

Amaro jest pierwszą firmą, która wykorzystuje to narzędzie z celem komunikacyjnym zamiast funkcji zakupowej. “Przekształciliśmy bardzo proste i używane narzędzie zakupowe Instagram w narzędzie świadomości i zapobiegania rakowi piersi, pomagając konsumentom Amaro znaleźć godne zaufania informacje na temat choroby i klinik, aby zarezerwować egzaminy” – powiedział Rafael Pitanguy, dyrektor kreatywny VMLY&R LATAM.

Posty alarmowe można zobaczyć na oficjalnym profilu marki. Celem Amaro jest bycie obok kobiet w tych ważnych momentach ich życia, zapewnienie dostępu do rzetelnych informacji oraz inspirowanie poczucia własnej wartości i dbałości o siebie. Mają nadzieję, że ta aktywacja zachęci kobiety do rezerwowania lekarzy lub egzaminów, aby co roku sprawdzać swoje piersi, ponieważ zdrowie i rak piersi to poważna sprawa. Amaro uważa, że bardziej niż świadomość musimy inspirować do działania.