Reklama Auryon Design By Fingerpaint: Say Goodbye

Miażdżyca obwodowa jest skomplikowana. Do tej pory lekarze nie wiedzieli, co znajdą w tętnicach, dopóki nie byli w połowie operacji i byli zmuszeni trzymać pod ręką zestaw narzędzi. Szereg narzędzi wpływ kosztów-i wyniki.

AngioDynamics opracował Auryon, Narzędzie wielofunkcyjne, które radziło sobie z wszelkimi zawiłościami powstałymi w naczyniu. Zespół Fingerpaint szybko zdał sobie sprawę, że urządzenie zmieniło grę i rozpoczął pracę nad ukierunkowaną kampanią dla grupy mniej niż 12 000 chirurgów, którzy wykonują zabiegi aterektomii obwodowej.

Przestrzeń aterektomii obwodowej jest zatłoczona. Urządzenia konkurencji oferują różne narzędzia do bardzo specyficznych zastosowań podczas operacji. Każde z tych urządzeń jest jednak oznaczone w ten sam sposób-jako elektronarzędzie nastawione na technologię. Zespół Fingerpaint wiedział, że będzie musiał zrobić coś innego. Zamiast motywu technologicznego zaprojektowali bardziej abstrakcyjną i ciekawą wizualnie kampanię o nazwie “Say Goodbye.”Została zakotwiczona obietnicą: cokolwiek napotkasz w statku, Auryon poradzi sobie z tym.

Zespół nawiązał współpracę z firmą CGI, aby dostarczyć serię wizualizacji bohaterów, które uosabiają lesions jako istoty ukrywające się w statku. Każda historia skupiała się na innym zagadnieniu, od uporu po złożoność. W ten sposób Fingerpaint natychmiast umieścił dystans między Angiodynamiką a konkurencją.