Downy Film Reklamowy Nice Shoes: Behind Closed Doors

Aby uwolnić “niepowstrzymaną” świeżość w najnowszej reklamie zmiękczacza do tkanin Downy, firma produkcyjna Townhouse i Agencja reklamowa Grey połączyły siły z Nice Shoes. Studio kreatywne zapewniło kompleksową postprodukcję kampanii zatytułowaną “za zamkniętymi drzwiami”.

30-calowy spot, wyreżyserowany przez Aircastle przez Grzechotliwy kij, otwiera się na typową codzienną scenę; mężczyzna siedzący w swojej sypialni. Historia odwraca się jednak, gdy jasne neonowe światło świeci przez drzwi szafy, wzywając go, aby sięgnął po konkretną koszulę. Widz jest szybko transportowany za zamkniętymi drzwiami zabawnego i ekscytującego świata Downy ‘ ego.

W duchu kampanii Downy ‘ ego, Reklama koncentruje się na zabawnych i ekscytujących czasach. Spot ożywia popkulturę lat 90-tych – od kostiumów aktorów i kolorystyki do muzyki użytej w spocie: słynnego “Be My Lover” La Bouche ‘ a.

Aby przenieść dynamizm do już żywego miejsca, zachowując jednocześnie współczesny klimat, zespół Nice Shoes stworzył oszałamiający świat CGI, który wspierał niezwykłą inscenizację reżyserów. Oprócz efektów wizualnych studio kreatywne zapewniło kolorystykę, montaż i wykończenie spotu.