H & T Pawnbrokers Reklama prasowa Grupy M & C Saatchi: gotowy na miłość

H & T Pawnbrokers, największy brytyjski Lombard, zaprezentował nową kampanię świąteczną “Ready to be loved again”. The push jest pierwszym działaniem, które marka rozpoczęła we współpracy z M & C Saatchi od momentu powołania Agencji na początku tego roku.

Nowa świąteczna kampania h&t ma na celu zwiększenie sprzedaży ukochanej biżuterii z diamentami, ponieważ w 2020 roku w Wielkiej Brytanii kupiło ją 12 milionów osób. To również skłania ludzi, którzy nie myśleli o kupowaniu prezentów od Lombarda, aby rozważyć to jako sposób na podarowanie czegoś wyjątkowego przyjacielowi lub bliskiej osobie.

M & C Saatchi ściśle współpracowała z H&T, aby opracować serię efektownych egzekucji bohaterów, z których każda ożywia ukochaną koncepcję, łącząc czarno-białą fotografię w stylu vintage z nowoczesnym, kolorowym obrazem, połączonym diamentową biżuterią. Reklamy wykorzystują dramatyczne czarne tło i linie fabularne, takie jak ” ponadczasowe. Za mniej “i” ukochane diamenty. Gotowy, by znów być kochanym”. Wszystkie egzekucje niosą strapline: “Give a loved one a pre-loved diamond this Christmas”.