Reklama Filmowa Mixwell By the Many: proszę nie kupuj Mixwell

Marka napojów Premium Z Los Angeles, Mixwell i wielu z nich, połączyli siły w pierwszej oficjalnej kampanii marki, ” proszę nie kupuj Mixwell.”Zintegrowana kampania ustanawia Mixwell jako markę znaną z wartości firmy i zachęca tych, którzy nie mieszają się dobrze, do pozostawienia produktu na półce, ponieważ “Mixwell jest mikserem dla tych, którzy dobrze mieszają, a nie dla tych, którzy nie mieszają”.

Zintegrowana kampania obejmuje OOH I media społecznościowe, w tym film marki i oryginalny film animowany w skali 1:30, i jest strategicznie zaplanowana na nadchodzący sezon świąteczny—najbardziej znaczący czas na sprzedaż napojów i czas, w którym rodziny i przyjaciele spotykają się i dobrze się mieszają.

“Freedom” to pierwszy spot marki do tej pory i przedstawia “męskiego mężczyznę” zastanawiającego się nad tym, co stało się z mężczyznami, z zaskakującym akcentem na końcu. Spot wyreżyserował Trevor Paperny, producent wykonawczy w Plus Plus, siostrzanej firmie produkcyjnej the Many. Wielu nawiązało współpracę z International Gay Rodeo Association (IGRA) w celu ustalenia lokalizacji dla tego miejsca. Jako dowód uznania Mixwell, darowizna zostanie przekazana IGRA.