Sport Anglia Reklama Filmowa FCB Inferno: Dołącz do ruchu

Sport England i FCB Inferno łączą siły, aby zachęcić młodych mężczyzn do powrotu do sportu i aktywności fizycznej, które kiedyś kochali.

Dołącz do ruchu, który rozpoczął się podczas pierwszej blokady w 2020 roku, aby zainspirować ludzi do #Stayinworkout, powrócił, aby rozwiązać nowy problem – poziom aktywności u młodych mężczyzn po pandemii spadł i spada z poziomu sprzed pandemii.

Badania sportowe wykazały również, że pandemia miała ogromny wpływ na zdrowie psychiczne wielu młodych mężczyzn, co przełożyło się na spadek poziomu aktywności. Całe ich samopoczucie miało wpływ z perspektywy kariery, społecznej, fizycznej i finansowej, a telewizja, streaming i gry miały miejsce dla ich niegdyś kochanych hobby.
Różne przedmioty sportowe, w tym koszykówka, para trenerów, rękawice bokserskie, piłka nożna, wrotki, rakieta tenisowa i piłka do rugby są czarującymi, animowanymi bohaterami kampanii, serenading ich właścicieli, z którymi długo ton być ponownie i wrócić do sportu i aktywności fizycznej, którą oboje kochali.

Wspierane przez Departament ds. cyfryzacji, kultury, mediów i Sportu (DCMS) i finansowane przez National Lottery, 15-sekundowe filmy społecznościowe można oglądać na filmach społecznościowych i online i są skierowane do szerokiej, krajowej publiczności mężczyzn w każdym wieku, aby przywrócić im to, co kochali.