Reklama Filmowa Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Wunderman Thompson Atlanta: Full Circle

Aby uczcić Dzień Weterana, Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych (USMC) rozpoczął nową kampanię publiczną zatytułowaną “Full Circle.”Spot, stworzony przez wieloletniego partnera agencji Wunderman Thompson Atlanta, przedstawia, w jaki sposób pokolenia Marines walczyły i wygrywały dla naszego narodu, a następnie powróciły do domu jako obywatele wysokiej jakości, którzy w widoczny i pozytywny sposób wpływają na ich społeczności i ludzi wokół nich. Idea ta wywodzi się z prostego, ale potężnego Motta Korpusu Marines: Semper Fidelis, co oznacza “Zawsze wierny.”

Kampania przedstawia historię cyklu życia Marine podróży: od momentu inspiracji do szkolenia, do misji, do służby w swojej społeczności po aktywnej służbie i wszystko pomiędzy, zbliżając się do pełnego koła, aby przypomnieć nam, jak ich Służba inspiruje następne pokolenie. 60-sekundowa Reklama rusza w social z okazji Dnia weteranów. Inne zasoby kampanii zostaną uruchomione w nadchodzących miesiącach.

“Jest to ważna kampania dla Korpusu Piechoty Morskiej, ponieważ przypomina nam o czymś, o czym Amerykanie często zapominają—że Marines, którzy zarabiają i noszą mundury, walczą i wygrywają bitwy naszego narodu, a następnie często wracają do domu, aby stać się ważnymi filarami swoich społeczności” – powiedział Alan Whitley, dyrektor kreatywny grupy w Wunderman Thompson Atlanta. “Bez munduru często nie rozpoznajemy od razu Marines, ale powinniśmy zrozumieć, że są one ważną częścią struktury naszych społeczności-współpracują z nami dla dobra wszystkich.”

“PSA jest pierwszym krokiem w większej kampanii, aby przypomnieć naszym weteranom o specjalnej więzi, która istnieje między tymi, którzy zdobyli tytuł Marine”, mówi podpułkownik Thomas “Rob” Dolan, krajowy dyrektor ds. reklamy – AC/S marketingu i Komunikacji w Marine Corps Recruiting Command.- Będzie ona towarzyszyć wezwaniu do działania na rzecz wsparcia potrzeb Korpusu Piechoty Morskiej. Wierzę, że to pomoże wzbudzić zaufanie amerykańskiej opinii publicznej.”

“Kiedy Amerykanie słyszą słowa “Semper Fidelis”, chcemy, aby zrozumieli, że nie jest to tylko sposób, w jaki Marines witają się nawzajem—jest to wzajemne zobowiązanie” – powiedział Sean McNeeley, Dyrektor Wykonawczy, Account Management, Wunderman Thompson Atlanta. “Indywidualny Marine zawsze będzie wierny korpusowi i jego wartościom, A korpus zawsze będzie wierny indywidualnemu Marine. Życie zgodnie z tym mottem jest podstawą tego, co sprawia, że Marine, i to trwa ich całe życie.”