Xbox Film Reklama McCann Worldgroup: Halo Infinite

Halo Infinite to najnowsza odsłona przebojowej serii Halo i gra akcji/przygodowa sci-fi stworzona przez 343 Studios na konsole Xbox Series X|S, Xbox One i PC. W czasach rządzonych przez antybohaterów i zwątpienie, Halo Infinite sygnalizuje triumfalny powrót prawdziwego heroizmu. Po raz pierwszy od pół dekady fani mogą wejść w legendarną zbroję Mjolnir Master Chiefa i #Become.

Ale nie każdy bohater we wszechświecie Halo jest ponad metrowym super żołnierzem. The UNSC Archives, z 215 McCann, to seria trzech krótkich filmów, które przenoszą nas do kieszeni wszechświata Halo, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, aby opowiedzieć historie o człowieczeństwie i heroizmie stojącym za pochodzeniem konkretnych kawałków zbroi Master Chiefa.

Pierwszy film, niewypowiedziany, opowiada o przesłaniu nadziei i braterstwa rannego żołnierza do rodziców poległego towarzysza po ataku, który uniemożliwił mu przekazanie tej wiadomości własnym głosem.

Projekt Magnes przedstawia pochodzenie najnowszej broni Chiefa, GrappleShot, podkreślając oddaną inżynierię cywilną i jej próby opracowania prototypu nowego urządzenia bojowego, gdy Wszechświat zamienia się w wojnę.

W końcu Lightbringers odkrywa sagę dzielnej grupy górników, którzy wydobycie rudy ważnej dla egzoszkieletu Master Chiefa postawili ponad własne bezpieczeństwo i życie, powodując, że zostali uwięzieni pod ziemią i związani razem w obliczu straszliwego losu.

Są to historie mniejszych bohaterek, z których wszystkie mają wpływ na większy wszechświat Halo i Master Chief. Filmy będą dostępne na kanałach społecznościowych i cyfrowych Xbox i wyznaczą ścieżkę kampanii Become wspierającej premierę Halo Infinite 8 grudnia 2021 roku.