Kontroler 8Bitdo SN30 Pro + spada do $ 40 Tylko dziś

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Aktualizacja, 13: 17 ET: Umowa Lightning na 8Bitdo SN30 Pro + wygasła.

Kontrolery 8Bitdo należą do naszych ulubionych dzięki swoim uroczym wzorom i przystępnym cenom. Nazwaliśmy jeden z najnowszych, SN30 Pro+, prawie idealny kontroler Nintendo Switch, a teraz możesz dostać to akcesorium w najlepszej cenie. SN30 Pro + jest dziś do $40 jako transakcja błyskawiczna na Amazon, co oznacza, że masz około sześciu godzin od momentu napisania tego, aby go złapać, zanim cena powróci do $50. Jest to ta sama oferta, którą widzieliśmy w Czarny piątek, więc jeśli ją przegapiłeś, masz kolejną okazję, aby ją zdobyć już dziś.

Kup 8Bitdo SN30 Pro + w Amazon – $40

SN30 Pro + będzie wyglądał znajomo dla tych, którzy kochali SNES. Ma podobną konstrukcję do kontrolera tej konsoli z padem kierunkowym, okrągłymi przyciskami A, B, X i Y oraz przyciskami start i select w środku. Ale ma również uchwyty dla lepszej ergonomii, wraz z drążkami analogowymi i dwoma dodatkowymi przyciskami. Jest dobrze zbudowany i lekki, dzięki czemu można go łatwo wrzucić do torby i zabrać ze sobą, gdy chcesz bawić się przełącznikiem w podróży. Podczas gdy wiele osób będzie chciało używać go z konsolą Nintendo, SN30 Pro+ jest również kompatybilny z komputerami PC, macOS, Android, Steam i Raspberry Pi.

Nie tylko stwierdziliśmy, że SN30 Pro+ jest jeszcze wygodniejszy niż własny kontroler Switch Pro Nintendo, ale ma również dodatkową zaletę wymiennego akumulatora. To będzie trwać około 20 godzin na jednym ładowaniu, ale w szczypcie, można wyjąć ten pakiet i zastąpić go z baterii AA zamiast. To przyda się podczas długich lotów, wycieczek na kemping i innych sytuacji, w których nie można naładować przez chwilę. Doceniamy również, że oprogramowanie 8Bitdo Ultimate pozwala nieco bardziej spersonalizować kontroler, zmieniając przyciski i tworząc niestandardowe profile.

Kilka problemów, które mieliśmy z SN30 Pro+, to nieco żmudny proces synchronizacji z przełącznikiem (ale na szczęście wystarczy to zrobić tylko raz), brak gniazda słuchawkowego i brak wsparcia dla iOS, Xbox i PlayStation. Jeśli jednak szukasz nadziewarki do pończoch dla gracza w swoim życiu, SN30 Pro+ jest trudny do pobicia w tej cenie sprzedaży.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.