Mockumentary o powrocie do biura i Martin Agency wygrywa Sabra: Agency Brief

“Firmy w całym kraju zmagają się z tym, jak wygląda” powrót do biura “” Brian Gross, dyrektor kreatywny Nail, powiedział w oświadczeniu. “Starając się przypomnieć wszystkim, że powrót do biura to nie tylko Produktywność i wydajność—to także po prostu cieszenie się towarzystwem innych ludzi—Nail Communications udokumentowało te pierwsze niezręczne dni w swoim towarzystwie.”

Gross dodał, że film jest “prostą metaforą tego, gdzie mógłby być ten kraj, gdyby wszyscy złożyli to samo małe poświęcenie.”Klip kończy się stwierdzeniem” wszyscy na tym klipie zostali zaszczepieni. Tak jak Ty powinnaś.”

Obecnie Agencja zaznacza wtorki i środy jako “sugerowane dni w biurze”, według Lizzi Weinberg, partner w Nail.

Sabra zanurza się w związku z agencją Martin

Marka Hummus Sabra wyznaczyła agencję Martin jako wiodącą agencję kreatywną. Wcześniej Marka współpracowała z VaynerMedia nad projektem creative, który obejmował emisję reklamy Super Bowl Sabry 2020. Zakres prac Martina obejmuje kreatywną platformę z aktywacjami wspierającymi oraz wprowadzenie nowego produktu na rynek w 2022 roku. Jest to znaczący krok dla Joeya Bergsteina, Dyrektora Generalnego Sabry, który dołączył do firmy w sierpniu po objęciu funkcji dyrektora generalnego siódmej generacji.

“Cieszymy się, że możemy współpracować z Martinem, aby utrzymać Sabrę w centrum uwagi, a hummus w każdej lodówce”, powiedział Jason Levine, dyrektor marketingu Sabra. “Łączy nas pasja do zrównoważonego rozwoju, przełomowej kreatywności i znaczącego zaangażowania kulturalnego. Sabra ma szansę na budowanie świadomości marki w unikalny sposób. ”

JBL zatrudnia Donera jako AOR

JBL wyznaczyło Doner jako wiodącą amerykańską agencję kreatywną po przeprowadzeniu oceny konkursowej. Wcześniej Doner pełnił funkcję lidera globalnej strategii i kreatywnych treści i będzie nadal pełnił tę rolę, dodając Amerykańskie obowiązki strategiczne i kreatywne. Jest to rozszerzenie 11-letniej współpracy Donera z producentem audio.

“W JBL staramy się ulepszać wrażenia poprzez dźwięk w różnych ustawieniach”, powiedział Ralph Santana, CMO w JBL. “Doner od ponad dziesięciu lat jest kreatywnym partnerem JBL, konsekwentnie dostarczając wybitnych informacji strategicznych i kreatywnej doskonałości. Doner zademonstrował swoją wiedzę na temat tego, jak rozwijać aktywacje marki, które łączą się z kulturą, i nie możemy się doczekać, jak ta wiedza pomoże nam w dalszym rozwijaniu JBL na rynku amerykańskim.” 

Nowa praca donera na amerykańskim rynku zadebiutuje tej zimy.  

To już oficjalne: OKRP jest kujonem

OKRP zdecydowanie lubi słodycze. Agencja z siedzibą w Chicago została nazwana agencją rekordu dla marki Nerds Ferrara po przeglądzie konkurencyjnym. 

Agencja zajmie się reklamą i inicjatywami aktywizującymi rozwijające się portfolio marki candy, które obejmuje produkty takie jak Nerds Gummy Clusters, Nerds Lines, Big Chewy Nerds i jej najnowszy produkt, Nerds Candy Corn, który został stworzony na ten sezon Halloween.

Zgodnie z oświadczeniem Ferrary, Marka Nerds przeżywa “gwałtowny wzrost”, a OKRP ma za zadanie oprzeć się na tym impecie i wprowadzić nową platformę marki dla swoich produktów na początku 2022 roku. To pierwsze zadanie agencji w kategorii Słodycze.

“Frajerzy grają w naszym sweet spot-zabawną markę, która inspiruje radość “- powiedział w oświadczeniu Tom O ‘ Keefe, prezes OKRP.