Nintendo Switch online i microSD bundle jest o połowę taniej na Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Chowanie się w zimie może oznaczać więcej czasu na granie w nowe gry, podczas gdy ty pozostajesz w środku. Dla właścicieli Switch, którzy chcą grać ze znajomymi zdalnie i uzyskać dostęp do klasycznych gier, członkostwo Nintendo Switch Online jest warte swojej ceny. Teraz Amazon ma umowę na pakiet, który obejmuje Jeden rok planu rodzinnego Switch Online i kartę microSD SanDisk 128GB za $ 35. Ponieważ zarówno członkostwo, jak i karta zwykle kosztują 35 usd, zasadniczo otrzymujesz dodatkową przestrzeń dyskową za darmo.

Kup pakiet Switch Online Family Plan w Amazon – $35

Na swoim debiucie głównym punktem sprzedaży członkostwa była gra online, ale Nintendo dodało do niej więcej profitów na przestrzeni lat. Teraz zawiera on kopie zapasowe danych z gry online, dostęp do aplikacji mobilnej Switch Online, która umożliwia czat głosowy ze znajomymi podczas wspólnej gry, a także dostęp do biblioteki ponad 70 tytułów NES i SNES do grania w dowolnym momencie. Ten konkretny pakiet jest najlepszy dla osób z dużymi rodzinami i prawdopodobnie więcej niż jednym przełącznikiem w domu, ponieważ do ośmiu użytkowników może skorzystać z korzyści członkostwa.

Jedną z rzeczy, które zwykle zalecamy nowym właścicielom przełączników kupić, jest karta microSD, ponieważ łatwo jest szybko wypełnić wbudowaną konsolę, 64 GB pamięci masowej z Grami. Licencjonowany Model SanDisk 128GB zawarty w tym pakiecie jest solidny, z prędkością odczytu do 100 MB/s i prędkością zapisu do 90 MB / s. nawet jeśli uważasz, że nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, prawdopodobnie będziesz zbierać więcej tytułów, zapisywać pliki i zrzuty ekranu w czasie.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.