Prawdziwa Krowa gotówkowa i inspirowane “niepewnym” polowanie na padlinożerców: Brief agencji

Wells Enterprises, spółka dominująca Blue Bunny, Halo Top i Bomb Pop, wyznaczyła Gale jako wiodącą agencję w zakresie mediów, strategii rozwoju i firm społecznych marki. Obowiązki twórcze zostaną podzielone między Gale i stagwell rodzeństwo agencies Observatory i Wolfgang dla Bomb Pop, Blue Bunny i Halo Top, odpowiednio.

“Jest to ekscytujące partnerstwo, ponieważ pozwala nam zademonstrować nasze oparte na danych, strategiczne podejście do opowiadania historii i zakorzenienia pomysłów w prawdziwych odbiorcach”, powiedział prezes Gale Brad Simms w oświadczeniu. “Wells szukał w pełni zintegrowanego partnera marketingowego i cieszymy się, że pomożemy im kompleksowo, od definicji odbiorców przez strategię marki i mediów po nowoczesne opowiadanie historii.”

Pierwsza praca Gale ‘ a dla marek ma pojawić się w kwietniu 2022 roku, w tym Krajowa kampania kreatywna dla Bomb Pop.

Tylko Krótko

Agencja Brand and communications Human Design zatrudniła Lou Pinto jako pierwszego dyrektora wykonawczego, ludzi i operacji. Pinto ma 17-letnie doświadczenie w wielu rolach związanych z zasobami ludzkimi i operacjami, ostatnio jako konsultant dla startupów i małych agencji w całym kraju, takich jak Green Stone, Colossus Creative, Spectacle Strategy I The Venturous. Wcześniej zajmowała stanowisko HR i operations lead w WorkInProgress oraz associate director w CPB.

All Star Code, organizacja zajmująca się nauczaniem młodych ludzi koloru, aby nauczyć się kodować, w tym tygodniu zaprezentowała nową tożsamość marki i stronę internetową stworzoną pro bono przez agencję IPG Elephant. Projekt strony internetowej i głos jest pierwszą iteracją nowej platformy marki organizacji o nazwie “Hello World.”

Producent E-rowerów i e-skuterów Pure Electric powołał londyńską agencję Above + Beyond jako pierwszego kreatywnego i strategicznego partnera.