Scena z “seksu w wielkim mieście” stworzyła dla Peloton

Ten post zawiera główny spoiler do pierwszego sezonu ‘i tak po prostu.’

Peleton zmaga się z kolejnym kryzysem medialnym w 2021 roku, choć ten jest zdecydowanie.. nieznajomy. Jako The Verge doniesienia, Peloton ścigał się, by obronić swój charakterystyczny rower po scenie w pierwszym odcinku HBO Max Seks w wielkim mieście przebudzenie, I Tak Po Prostu, zaprezentował sprzęt rowerowy w mniej niż pochlebny sposób.

Scena przedstawiała męża Carrie, Pana Big, granego przez Chrisa Notha, umierającego na atak serca wkrótce po tym, jak skończył 45-minutową lekcję peletonu na firmowym rowerze (z prawdziwym instruktorem Jess King w fikcyjnej roli, dodajmy). Peloton obawia się, że widzowie mogą pomyśleć, że rower był odpowiedzialny, i to nie tylko dlatego, że program może zaszkodzić sprzedaży — cena akcji spółki spadła między 9 a 10 grudnia, a do weekendu nie było dużo lepiej.

W oświadczeniu doradca zdrowia i odnowy biologicznej Peloton dr Suzanne Steinbaum argumentował, że śmierć Pana Biga prawdopodobnie nastąpiła pomimo roweru, a nie z jego powodu. Big żył “ekstrawaganckim stylem życia”, który obejmował picie, palenie i dietę wypełnioną stekami, a nawet miał incydent sercowy w SATCszósty sezon. Jeśli już, Dr Steinbaum zasugerował, Jazda Big ‘ A mogła “opóźnić” jego atak serca.

Peleton powiedział też, że został złapany z zaskoczenia. Rzecznik prasowy Denise Kelly powiedział Wiadomości BuzzFeed firma zdawała sobie sprawę, że w odcinku pojawi się zakupiony przez HBO rower i że King przedstawi instruktora, ale “względy poufności” uniemożliwiły mu poznanie tragicznego punktu fabuły, aż do I Tak Po Prostu premiera.

Prawdopodobnie nie wpłynie to znacząco na wyniki sprzedaży Peloton. Mimo to prawdopodobnie nie jest to rozgłos, którego firma chciała, ponieważ zmaga się z wycofaniem bieżni i ostrzejszą konkurencją ze strony rywali takich jak Bowflex, Echelon i NordicTrack. Peloton może mieć nadzieję, że obniżki cen, nowy aparat do treningu siłowego i lojalni obserwatorzy pomogą mu przezwyciężyć wszelkie wahania od Seks w wielkim mieście fanów.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.