Serial anime “Scott Pilgrim” pojawi się w serwisie Netflix

Scott Pilgrim wydaje się gotowy do powrotu, i to nie tylko w grach wideo. The Hollywood Reporter nauczył się Netflix i Universal UCP (Jednostka za Akademia Umbrella) opracowują Scott Pilgrim seria anime. Nie jest jasne, jak blisko będzie to do oryginalnych powieści graficznych, ale twórca Bryan Lee O ‘ Malley i reżyser filmowy 2010 Edgar Wright będą producentami wykonawczymi.

O ‘ Malley będzie służyć jako showrunner obok Boisz się ciemności? reviver BenDavid Grabiński. Science Saru animuje projekt.

To nie będzie szokujące, jeśli seria trzyma się głównej fabuły: Sex Bob-lider zespołu omb Scott chce wygrać z Ramoną Flowers, ale nie może się z nią umawiać, dopóki nie pokona jej siedmiu złych byłych. Zarówno powieści graficzne, jak i film nawiązywały do mangi, indie rocka, gier wideo i kanadyjskiej kultury przełomu tysiącleci.

Jest to nieco nietypowy zwrot w znanej formule. Podczas gdy Netflix nie wstydził się swoich ambitnych planów anime, Zwykle skupiał się na oryginałach lub adaptacjach japońskich gier i mangi. Tutaj serwis streamingowy adaptuje komiks, który był zachodnim hołdem-i który wielu może znać tylko z dużego ekranu. Strategia Netflix nie jest jasna, ale może to postrzegać jako sposób na udostępnienie swojego katalogu anime większej publiczności.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.