AA prezentuje swoją listę 40 na czterdzieści do walki z ageizmem

Brytyjskie Stowarzyszenie reklamowe z grupą 40 over Forty opublikowało swoją listę doświadczonych moverów i shakerów po zebraniu 6000 głosów.

Celem jest walka z wiekiem w reklamie/mediach/marketingu w interesie większej integracji. Oto one (ze szczegółami), w większości wyglądają dość młodzieńczo.

Dyrektor Handlowy AA i kierownik ds. integracji Sharon Lloyd Barnes mówi: “Ageism jest jednym z wielu priorytetowych obszarów, którym AA zajmuje się pozytywnymi, możliwymi do podjęcia działaniami, aby pomóc naszej branży ewoluować. Fantastycznie jest zobaczyć taką gamę talentów na tej liście lat ‘ 40 Over Forty.”

Anna Dalziel, założycielka, 40 ponad czterdzieści założycielka Anna Dalziel mówi: “walka z wiekiem jest nadal wysoko na agendzie prasowej z markami takimi jak Channel 4, L’ Oréal i TFL decydując się na podkreślenie problemu i dążenie do większej integracji i reprezentacji. Jednak nasza branża, która reprezentuje szeroką gamę lokalnych i globalnych marek, musi zrobić więcej. Musimy sprawić, by wszyscy czuli się mile widziani, doceniani i włączani. Będziemy nadal dawać platformę dla tych, którzy mają ponad czterdzieści lat i świętować niesamowitych ludzi w naszej branży.”