Acer aktualizuje Nitro 5 z AMD Ryzen 6000

Często laptopy, które są ogłaszane na targach CES nie są tak ekscytujące, jak krzem, który będzie w nich umieszczony. Nitro 5 firmy Acer jest jednym z takich przykładów, gdzie mniej uwagi poświęca się bardziej wyrafinowanemu projektowi, ponieważ wszyscy będą mówić o jego nowych mózgach. Podobnie jak fakt, że będzie mógł korzystać zarówno z procesorów AMD Ryzen 6000, jak i rdzeniowych 12.generacji Intela. To będzie sparowane z wszystko do NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti, 32GB DDR4 3200 RAM i, w zależności od opcji układu, albo FHD 144Hz lub QHD 165Hz panel.

Oczywiście Acer dołożył wszelkich starań, aby udoskonalić obudowę, mimo że jest nieco grubsza niż jego bezpośredni poprzednik. Zamiast mnóstwa masywnych akcentów, system stawia na bardziej wyrafinowany design w paski, zmniejszając bardziej agresywne elementy swojej konstrukcji. Ponadto kilka portów znajduje się teraz z tyłu obudowy, ponieważ Acer wie, że wiele osób użyje Nitro 5 jako zamiennika pulpitu.

Niestety, nie byłem w stanie zrobić wiele poza dotykiem nowego Nitro 5 i na pewno nie ma nic zbyt Dramatycznego w zmianach zewnętrznych. Acer nie był w nastroju, aby pozwolić mi na prowadzenie benchmarków, więc na razie możemy tylko powiedzieć, że mamy nadzieję, że zrobi to, co inne systemy AMD 6000 robiły od jakiegoś czasu.

Jeśli chodzi o to, kiedy można się spodziewać, że będzie w stanie dostać w swoje ręce jedną z tych rzeczy, Acer twierdzi, że Intel edition spadnie w pewnym momencie w marcu, a model podstawowy wyceniony na 1050 dolarów. Tymczasem wersja z AMD spadnie w kwietniu, a ceny będą wynosić od $1,099 do dowolnego budżetu i serca pozwoli.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.