Laptopy do gier Acer są wyposażone w procesory Intel Core 12. generacji i NVIDIA RTX 30 Ti

Acer często szybko korzysta z najnowszych chipów w swoich laptopach do gier, co jest szczególnie prawdziwe w tym roku. Marka zaktualizowała portale Predator Helios i Triton, aby korzystać zarówno z procesorów rdzeniowych 12. generacji Intela, jak i grafiki NVIDIA GeForce RTX 30 Ti. Helios 300 (powyżej) jest gwiazdą pokazu z zsynchronizowanym paskiem światła RGB na pokładzie, aż do najnowszego układu Core i7, aż 32 GB pamięci DDR5 i grafikę ether RTX 3070 Ti lub RTX 3080. Można również spodziewać się” czystszej ” obudowy, lepszego chłodzenia (takiego jak płynny metalowy smar termiczny) i ekranu 1440p z szybkim panelem 165Hz.

Możesz również spodziewać się wielu nowoczesnych połączeń, które obejmują 2,5 Gbps Ethernet, WiFi 6e, port HDMI 2.1, Thunderbolt i zwykłe złącza USB-C i-A. Nowy Helios pojawi się w maju, zaczynając od $1,650 za system 15,6-calowy i $1,750 za jego 17-calowy odpowiednik.

Acer

Triton 500 SE (middle) jest uważany za “cienki” gamingowy zestaw, ale może oferować pewne zalety w dziedzinie wydajności. Będziesz miał opcje dla wideo Core i9, RTX 3080 Ti i tej samej pamięci 32GB DDR5. Acer obiecuje agresywne chłodzenie, które obejmuje ciekły metal, rury cieplne i najnowsze wentylatory “3D”. Dostępny jest tylko wyświetlacz 16-calowy, chociaż panel 240Hz 1600p nie boli pod względem rozdzielczości ani prędkości.

Nie będziesz musiał czekać tak długo na Tritona z jego marcowym wydaniem, chociaż będziesz musiał zapłacić premię za początkową cenę 2300 USD. Na nowy Nitro 5 (również zaprezentowany dzisiaj) trzeba będzie wybrać bardziej przystępny cenowo laptop Do Gier Acer — są one dla entuzjastów chcących zaszaleć.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.