Adobe rabuje plany Creative Cloud o 40 procent na czarny piątek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem subskrypcji planu Creative Cloud firmy Adobe, nadszedł czas, aby to zrobić. Od dzisiaj do 3 grudnia plan All Apps jest o 40 procent tańszy dla klientów po raz pierwszy. Pakiet zawiera programy Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro i Acrobat. Z rabatem, to kosztuje $ 30 miesięcznie, w dół z $53. Jeśli jesteś studentem, możesz uzyskać prawie 70 procent zniżki na plan, co daje $ 16 miesięcznie.

Zarejestruj się w Adobe Creative Cloud – $30 / miesiąc

Promocja jest również dostępna dla miejsc pracy. Zespoły mogą uzyskać plan All Apps za $ 50 miesięcznie. Wszystkie trzy zniżki są dostępne tylko dla subskrybentów Creative Cloud po raz pierwszy. Plan wszystkie aplikacje nie jest przeznaczony dla wszystkich, ale jeśli zależy ci na kilku aplikacjach, warto skorzystać z poszczególnych subskrypcji oferowanych przez Adobe.  

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.