Agencja holiday parties powraca w pełnym rozkwicie w tym roku

Agencje w tym sezonie dzwonią w święta koktajlami, ciasteczkami—bufetami i kartami ze szczepionkami. 

Ad Age zbadał kilkanaście agencji na temat ich planów wakacyjnych w tym roku, biorąc pod uwagę trwającą pandemię i stwierdził, że wiele osób chce przywrócić normalność, organizując imprezy wakacyjne osobiście. Inni decydują się na wirtualne świętowanie. Ale tak czy inaczej, ze środkami bezpieczeństwa w miejscu, agencje planują kilka porywających imprez wewnątrz i na zewnątrz. 

Zobacz Przegląd roku 2021 Ad Age tutaj.

Agencja Hanson Dodge z siedzibą w Milwaukee zazwyczaj organizuje wakacyjny brunch, ale po raz pierwszy od pięciu lat przechodzi na wieczorne wydarzenie, które odbywa się w hotelu Journeyman w Milwaukee. Agencja zarezerwowała dużą salę na kolację w formie bufetu. Na Zewnątrz będzie patio z lampami grzewczymi i rozgrzewającymi ogniskami, które pozwolą na dystans społeczny, mimo że wymagane są szczepionki.

Bilety lotnicze pierwszej klasy

Media.Monks planuje budowę swoich biur m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie i północnej Kalifornii. Nowojorscy pracownicy będą świętować na dachu w mieście, podczas gdy pracownicy L. A. będą fetowani w kasynie z zespołem jazz quartet. Szczepienie jest warunkiem uczestnictwa. 

Inne wydarzenia osobiste obejmują Marketing Max Connect, który zabiera pracowników na pokaz “the Christmas Carol” w Hale Center Theater w Salt Lake City, a następnie kolację. Agencja reklamowa KC Truth z siedzibą w Minneapolis przeprowadzi tradycyjną wymianę ornamentów i lokalnie przygotowaną świąteczną kolację. DNA w Seattle ma swoją świąteczną imprezę w grudniu. 10. Agencja Kreatywna Curiosity zorganizowała imprezę na świeżym powietrzu na początku tego tygodnia i nagrodziła jednego szczęśliwego pracownika, wybranego losowo, dwoma wejściówkami pierwszej klasy do dowolnego miejsca na świecie, którym są “ciekawi”. Sklep poleciał nawet samolotem nad miejscem, Vista w Lytle Park, podczas imprezy, aby ogłosić zwycięzcę.