AKQA przebija szanse z nowym identyfikatorem producenta filmowego Kingsmana Matthew Vaughana

AKQA współpracował z brytyjskim producentem filmowym Matthew Vaughanem (Kick Ass, Kingsman, Layer Cake, Eddie The Eagle, Harry Brown, Rocketman, Stardust), aby stworzyć nowy identyfikator dla swojego studia Marv.

I, odzwierciedlając niepewny charakter biznesu filmowego, który może wydawać się rzut kostką , studio ident jest właśnie tym: w tym przypadku podwójne szóstki, czyli jak kości upadły, gdy trzeba było podjąć ostateczną decyzję w sprawie logo.

Logo pojawia się teraz w filmach MARV, podobnie jak w nowym zwiastunie Kingsman.

Ajaz Ahmed, założyciel i dyrektor generalny AKQA, mówi: “to niesamowity zaszczyt i zaszczyt współpracować z Matthew nad nową identyfikacją wizualną jego studia Marv . Naszym celem w nowym znaku jest wyrażenie i przywołanie istotnego znaczenia bezgranicznego ducha i wyobraźni Marva. Nowa tożsamość pięknie sprawdza się zarówno jako charakterystyczny, oryginalny identyfikator, jak i niezapomniane, Zabawne logo.

“Jest prosty, elastyczny, ponadczasowy i niezapomniany, z poczuciem uroku i wyjątkowości, które inspirowane są wizją Matthew i niezwykle żywą pracą.”