Alexa może zmienić ciężar na regulowanych hantlach NordicTrack

Regulowane hantle mogą być niezwykle przydatne w domowej siłowni, ale potrzeba ręcznego dostosowania wagi może być bólem, gdy próbujesz utrzymać tętno w połowie treningu. plakietka NordicTrack może mieć rozwiązanie: niech Alexa wykona pracę. Marka wprowadziła regulowane hantle iSelect, które mogą korzystać z urządzenia innej firmy obsługującego Alexa, aby szybko dostosować wagę od 5lbs do 50lbs (w krokach 5LB) za pomocą zmotoryzowanego selektora. Możesz ustawić dokładne ciężary, dostosować wagę o względne kwoty lub wywołać ustawienia wstępne dla typowych ćwiczeń, takich jak loki biceps i deadlifts.

 Hantle są, co nie jest zaskakujące, przeznaczone do przyjemnej gry z iFit za $39 miesięczny abonament fitness, ale nie potrzebujesz członkostwa. Na tacy wagi znajduje się nawet uchwyt na tablet, który umożliwia korzystanie z własnego ekranu i serwisu. Może to mieć sens, jeśli przestrzeń jest na wagę złota, lub jeśli wolisz nie wieprz telewizora.

Hantle NordicTrack są już dostępne za pośrednictwem Amazon za $429. Jest to kosztowne w porównaniu do wielu konwencjonalnych zestawów regulowanych, ale możesz nie mieć nic przeciwko, jeśli szybkość regulacji jest ważniejsza niż cena. Dodamy, że niektóre regulowane zestawy nie oferują takiego poziomu elastyczności-zmiany 5lb mogą pomóc w łatwym przenoszeniu ciężarów w czasie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.