Alexa umożliwia teraz przenoszenie muzyki między różnymi urządzeniami za pomocą głosu

Co miesiąc Amazon wprowadza szereg aktualizacji do swoich urządzeń z obsługą Alexa. Jedną z bardziej godnych uwagi funkcji dodanych przez Amazon w tym miesiącu jest możliwość przenoszenia muzyki między urządzeniami Echo za pomocą głosu. Jeśli chcesz to zrobić między różnymi głośnikami w domu, powiedz ” Alexa, pauza “do tego, który aktualnie gra muzykę, a następnie powiedz” Alexa, Wznów muzykę tutaj ” do urządzenia, do którego chcesz przenieść swoje utwory. Funkcja działa również z Echo Buds i Echo Auto, co pozwala zabrać muzykę w podróży.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej z pokazem Echo, kolejna nowa funkcja pozwala poprosić Alexę o rozegranie dwuminutowego wiercenia, pokazu przed meczem NFL, który zaoferuje ekspercką analizę następnego meczu, w którym ma grać Twoja ulubiona drużyna. Amazon wyda nowe odcinki dwa dni przed meczem.

Tymczasem właściciele urządzeń Fire TV mają teraz dostęp do TikTok. Możesz powiedzieć “Alexa, grać TikTok”, aby otworzyć aplikację. Wreszcie, Amazon dodał nowe Centrum Motoryzacyjne w aplikacji Alexa, które szczegółowo, jak można korzystać z cyfrowego asystenta w samochodzie. Dostępny w USA interfejs pozwala sprawdzić, czy twój samochód może współpracować z Alexą. Dodatkowo wskaże Ci umiejętności motoryzacyjne. Wszystko powiedziane, są to drobne dodatki indywidualnie, ale powinny sprawić, że Alexa będzie bardziej pomocna dla tych, którzy korzystają z cyfrowego asystenta na co dzień.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.