Cały sprzęt potrzebny do gry-streamuj jak profesjonalista

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Oczywiście, uruchomienie własnego kanału przesyłania strumieniowego gier wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ale nie oznacza to, że łatwo jest być streamerem. Przed naciśnięciem dużego przycisku GO LIVE na YouTube lub Twitch należy wziąć pod uwagę dziesiątki czynników, takich jak oświetlenie, jakość dźwięku, wyjście wideo i organizacja oprogramowania — a to tylko po to, aby wejść na antenę. Jeśli chcesz odnieść sukces jako streamer, wymaga to również praktyki, charyzmy, szczęścia i oczywiście odpowiedniego sprzętu.

Chociaż nie możemy pomóc w cierpliwości, naturalnym talencie lub czynnikach społecznych, które decydują o tym, kto zostanie gwiazdą transmisji, możemy polecić narzędzia, aby kanał wyglądał tak profesjonalnie, jak to możliwe Od pierwszego dnia. Jeśli ktoś z twojej listy prezentów poważnie myśli o nurkowaniu w branży streamingu gier wideo, są to gadżety, które będą zachwyceni, aby rozpakować (i pokazać się przed kamerą).

Blue Yeti

Mikrofony Niebieskie

Klasyka. Kultowe. Legendarny. Niezależnie od tego, jaki deskryptor wybierzesz, Yeti od Blue pozostaje jedną z najbardziej niezawodnych, wszechobecnych technologii w branży streamingu na żywo. Yeti to mikrofon USB, co oznacza, że jest plug-and-play z większością urządzeń i ma określone ustawienie (wzór kardioidalny), które jest idealne do przesyłania strumieniowego na żywo. Jest również bardziej przystępny cenowo niż porównywalne mikrofony, oferując jednocześnie wysokiej jakości dźwięk i prostą konfigurację.

Kup Blue Yeti w Amazon – $130

HyperX QuadCast S

Will Lipman Photography dla Engadget

Niektóre mikrofony zostały zaprojektowane tak, aby wtapiały się w otoczenie, a inne zostały zaprojektowane tak, aby się wyróżniały — jak quadcast S od HyperX. QuadCast s ma podświetlany rdzeń z konfigurowalnymi efektami RGB, dodając pop koloru do ekranu przez cały czas (tak, nawet gdy czas kolejki osiąga 10 minut). Posiada również wewnętrzny filtr pop i cztery wzory biegunowe, w tym kardioidalne.

Kup HyperX QuadCast s W Amazon – $160

EPOS Sennheiser gra pierwsza

Will Lipman Photography dla Engadget

Niewygodne słuchawki mogą zniszczyć przyjemną sesję gier, a jest to ekstra prawda dla streamerów, którzy nie mają czasu ani siły umysłu, aby poradzić sobie ze zgniecionymi uszami. Zestaw Słuchawkowy Sennheiser Game One oferuje niezwykle wyraźny dźwięk w przytulnej, oddychającej ramce, wraz z welurowymi nausznikami, które dobrze grają z okularami. Konstrukcja z otwartym oparciem zapewnia dźwięk 3D i pozwala serpentynom słyszeć otoczenie bez przesuwania jednego ucha na bok. Game One jest również w tym samym przedziale cenowym co Zestawy słuchawkowe średniego poziomu Razer, HyperX lub SteelSeries, ale jego unikalna, otwarta akustyczna konstrukcja zapewnia wysoką jakość, krystalicznie czystą i wygodną obsługę! – pejzaże dźwiękowe.

Kup EPOS Game One w Amazon – $130

Razer BlackShark V2

Razer

Jeśli szukasz stylu i wydajności w niedrogim zestawie słuchawkowym, Razer ma coś dla ciebie. BlackShark V2 jest stosunkowo niedrogim zestawem słuchawkowym dla graczy z wszystkim, czego potrzebuje streamer, od poduszek z pianki pamięciowej po odłączany mikrofon. Ten jest zestawem słuchawkowym izolującym dźwięk, dzięki czemu nadaje się do publicznych przestrzeni strumieniowych z dużą ilością hałasu w tle. Razer wie, co robi, jeśli chodzi o akcesoria do gier, a Black Shark V2 to sprawdzone urządzenie dla każdego gracza, a wszystko to w klasycznym, czarno-zielonym wyglądzie.

Kup BlackShark V2 w Amazon-100 zł

Elgato Stream Deck MK.2

Will Lipman Photography dla Engadget

Deck strumieniowy Elgato to sprzęt, którego większość streamerów nie zdaje sobie sprawy, że potrzebują, przynajmniej dopóki go nie dostaną. To małe dziecko to konfigurowalny kontroler pulpitu z 15 klawiszami LCD, które można ustawić, aby uruchamiać i zarządzać aplikacjami, takimi jak Twitch, YouTube, OBS, Spotify i XSplit. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach na żywo, w których streamerzy muszą płynnie przełączać się między programami i monitorować wiele aplikacji w tym samym czasie.

Kup Stream Deck MK.2 W Amazon – $150

Logitech C922 Pro Stream

Will Lipman Photography dla Engadget

Jedna rzecz, której potrzebuje każdy streamer, to wysokiej jakości kamera. Logitech oferuje szereg niezawodnych kamer internetowych, ale dla streamerów dzisiaj dobrym miejscem startowym jest Stream C922 Pro. Unosi się w okolicach $100 i strumieniuje w 1080p przy 30fps lub 720p przy 60fps, z wbudowanym autofokusem i korekcją oświetlenia. C922 to koń roboczy, który wykona zadanie z małym zamieszaniem.

Kup Logitech C922 Pro Stream w Amazon – $100

Razer Kiyo Pro

Razer

Istnieje tylko tyle oświetlenia, że można wcisnąć je w jedną przestrzeń strumieniową, i właśnie tam wkracza Kiyo Pro Razera. Jest to kamera USB z adaptacyjnym czujnikiem światła, który w pełni wykorzystuje przyciemnione, podświetlane i oświetlone ciągami środowiska, i jest w stanie przechwytywać materiał w rozdzielczości 1080p i 60fps lub w trybie HDR z prędkością 30fps. Jest to wysokiej jakości kamera strumieniowa z szerokokątnym obiektywem i eleganckim okrągłym profilem, a także wyposażona w osłonę prywatności, aby upewnić się, że nie ma wypadków lotniczych.

Kup Kiyo Pro w Amazon – $199

Razer Ripsaw HD

Razer

Dla prawdziwie profesjonalnie wyglądających strumieni karta przechwytująca jest koniecznością, a Ripsaw HD Razera jest jednym z najlepszych. Ripsaw HD to urządzenie typu plug-and-play, które rejestruje i strumieniuje rozgrywkę w rozdzielczości 1080P i 60fps, jednocześnie umożliwiając grę w rozdzielczości 4K i 60fps. Tak robią to eksperci.

Kup Ripsaw HD w Amazon – $160

Lampa Lightsmoon Line

Lightsmoon

Gdy podstawowe elementy techniczne znikną z drogi, nadszedł czas, aby dodać trochę stylu do sceny streamera. Oświetlenie to łatwy sposób, aby ustawić nastrój i przyciągnąć wzrok nowych widzów, a lampa Line Lightsmoon to elegancka, Dyskretna opcja dla konfigurowalnej, wielobarwnej atmosfery. Lampa Line została zaprojektowana tak, aby zmieścić się w kącie pomieszczenia, odbijając się od ścian i sprawiając, że całe pomieszczenie świeci przy minimalnym sprzęcie.

Kup lampę Line W Lightsmoon – $280

Govee Glide Wall Light

Govee

W przypadku zamontowanej opcji oświetlenia Govee Glide Wall Light jest drogą do zrobienia. Składa się z sześciu pasków, które łączą się w różnych konfiguracjach, z szeregiem efektów świetlnych, a także wbudowanymi funkcjami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant. Govee ‘ s Glide Wall Light jest Ściemnialny, konfigurowalny i ma sześć trybów, które automatycznie reagują na muzykę.

Kup Glide wall light W Amazon – $100

Podkładka pod mysz reawul large RGB

REAWUL

Chcesz szybki, łatwy i tani sposób, aby pop przestrzeni strumieniowej? Kup dużą, podświetloną podkładkę pod mysz. Duża podkładka pod mysz RGB firmy REAWUL to rozszerzona mata o wymiarach 80cm na 30cm, z łatwością pokrywająca obszar pełnowymiarowej klawiatury i myszy, z podświetlonymi krawędziami. Pad ma 14 trybów oświetlenia RGB z opcjami stabilnymi i animowanymi, i jest zasilany przez USB. Za mniej niż $20, jest to kradzież, jak również showstopper.

Kup podkładkę pod mysz RGB W Amazon – $20