Amazon opóźnia integrację Comixology na początku 2022 roku

Amazon opóźnił swój plan integracji zakupów Comixology i samej platformy w swoim szerszym ekosystemie. W FAQ firma opublikowała w tym tygodniu, powiedział, że zaktualizowana aplikacja Comixology, która ma przynieść wiele zmian w sposobie działania usługi, pojawi się na początku 2022, zamiast 2021, jak wcześniej zapowiedziano.

“Chcieliśmy poświęcić trochę więcej czasu na uwzględnienie opinii, które otrzymaliśmy od naszej społeczności”, mówi firma w dokumencie. “Mając na uwadze ten cel, zdecydowaliśmy się wstrzymać premierę do początku przyszłego roku.”

Według Amazon, nowa aplikacja Comixology zawiera ulepszenia filtrowania i sortowania. Obiecuje również szybsze i bardziej niezawodne pobieranie. Haczyk polega na tym, że musisz mieć konto Amazon, aby w ogóle korzystać z aplikacji. Co więcej, gdy firma wprowadzi zaktualizowane oprogramowanie, obecna aplikacja Comixology nie będzie działać po upływie okresu karencji.

Jednak największa zmiana, którą aplikacja miała wprowadzić, jest już dostępna w tym tygodniu. Nie potrzebujesz już aplikacji Comixology, aby czytać zakupy dokonywane za pośrednictwem platformy. Zamiast tego są one również dostępne za pośrednictwem aplikacji Kindle. Wszystko to wskazuje na przyszłość, w której Komiksologia może nie istnieć w ciągu najbliższych kilku lat.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.