Amazon rabuje swoje nowe telewizory Omni 4K nawet o $150

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Czarny piątek może minąć prawie trzy tygodnie, ale sprzedaż telewizorów już ruszyła. Amazon zdyskontował niektóre ze swoich telewizorów 4-series I Omni 4K, co oznacza, że po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży od czasu wprowadzenia ich przez firmę na początku września. W tej chwili można dostać 50 – i 55-calowe modele Omni za $360 i $410. Zazwyczaj te zestawy kosztują $510 i $ 560, więc oszczędzasz prawie 30 procent od ceny obu telewizorów.

Kup telewizor Omni 4K (55 – calowy) w Amazon – $410 kup telewizor Omni 4K (50-calowy) w Amazon – $360

Oba zestawy Omni obsługują HDR10, HLG i Dolby Digital Plus. Są one również dostarczane ze zwykłym asortymentem funkcji Fire TV i są głęboko zintegrowane z innymi produktami Amazon. Na przykład, jeśli posiadasz Dzwonek Do Drzwi, będziesz mógł rozmawiać z Gośćmi. Możesz także podłączyć kamerę internetową do telewizora, aby używać jej zarówno do połączeń wideo Alexa, jak i Zoom. Jeśli jesteś na rynku telewizora z Dolby Vision, musisz spojrzeć na droższe zestawy 65-I 75-calowe Omni dla tej funkcji.

Jeśli chcesz wydać mniej na telewizor i głośnomówiący Alexa nie jest punktem sprzedaży dla Ciebie, Amazon również zdyskontował swoje 50-i 55-calowe modele 4-series. Obecnie są one wycenione na 330 i 380 dolarów, w dół z 470 i 520 dolarów. Ponownie, oszczędzasz około 30 procent od ceny obu zestawów.

Kup 4-series 4K TV (55-inch) W Amazon – $380 Kup 4-series 4K TV (50-inch) W Amazon – $330

Warto zwrócić uwagę, że panele LED we wszystkich czterech zestawach są ograniczone do 60Hz, więc nie są idealne do gier. Ale jeśli szukasz przede wszystkim niedrogiego telewizora, który planujesz używać wyłącznie do przesyłania strumieniowego wideo, możesz zrobić o wiele gorzej niż telewizor z rodziny Omni lub 4-series.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.