Tablety Amazon Fire są teraz w rekordowo niskich cenach

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Amazon Fire Tablety zrobić wielki przenośne, drugorzędne urządzenia, lub podstawowe urządzenia dla dzieci w swoim życiu. Są już dość przystępne — to jedna z najlepszych rzeczy w nich — ale Black Friday obniżył ich ceny jeszcze bardziej. Większość tabletów Fire są teraz w sprzedaży, w tym trzy podstawowe w składzie: Ogień 7 jest w dół do $35, podczas gdy Ogień HD 8 i HD 10 są w sprzedaży za $45 I $75, odpowiednio. Wszystkie te oferty są takie same lub lepsze niż te, które widzieliśmy podczas Prime Day w czerwcu — ale teraz nie musisz być subskrybentem Prime, aby uzyskać zniżki.

Kup Fire 7 W Amazon – $35 kup Fire HD 8 W Amazon – $45 Kup Fire HD 10 W Amazon – $75

Z trzech, Ogień HD 8 będzie pasować do większości ludzi dobrze. Daliśmy mu wynik 81 ze względu na wyrafinowaną konstrukcję, długą żywotność baterii i Nowy port ładowania USB-C. Działa na czterordzeniowym procesorze 2,0 GHz i ma do 64 GB wbudowanej pamięci masowej, ale można ją rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty microSD. Jest to poręczne urządzenie do używania na kanapie lub w podróży, gdy chcesz mieć większy ekran do sklepu internetowego, sprawdzania poczty e-mail, a nawet czatu wideo z przyjaciółmi i rodziną. Może to być również lepsza opcja niż Kindle, jeśli czytasz wiele powieści graficznych i mangi, ponieważ ma Pełnokolorowy wyświetlacz 1,280 x 800.

Jeśli chcesz wydać trochę więcej, Fire HD 10 daje Ci szereg dodatkowych korzyści. Najważniejsze z nich to większy Wyświetlacz 1920 x 1200, ośmiordzeniowy procesor 2.0 GHz, dodatkowy gigabajt pamięci RAM i ulepszona tylna kamera. Ci, którzy planują przede wszystkim streaming programów telewizyjnych i filmów z tabletu powinien zdecydować się na większy HD 10, wraz z tymi, którzy nie chcą poświęcić szybkość i wydajność, nawet gdy coraz przystępnej płyty.

Tablety Fire robią dobre urządzenia dla dzieci, ponieważ mają kilka kontroli rodzicielskich i kosztują znacznie mniej niż ta droga płyta, którą właśnie kupiłeś dla siebie. Możesz zdecydować się po prostu kupić jedno z powyższych urządzeń dla swojego dziecka, lub możesz uzyskać jeden z pakietów Amazon Kids Edition, które łączą tablety z etui przyjaznym dzieciom, dwuletnią gwarancją i roczną subskrypcją Amazon Kids+. Wszystkie urządzenia dla dzieci są teraz w sprzedaży, zbyt: Fire 7 Kids Pro jest w dół do $60, podczas gdy Fire HD 8 Kids Pro został zdyskontowany do $70 i Fire HD 10 Kids Pro jest w sprzedaży za $120.

Kup Fire 7 Kids Pro w Amazon- $ 60 kup Fire HD 8 Kids Pro w Amazon- $ 70 kup Fire HD 10 Kids Pro w Amazon – $120

Amazon Kids+ to jedna z kluczowych zalet tych pakietów. Usługa daje dziecku dostęp do ponad 20 000 aplikacji, gier, książek, audiobooków i innych, które są odpowiednie dla wieku bezpośrednio na tablecie. To w zasadzie cała masa treści, których rodzice nie muszą wcześniej sprawdzać, aby wiedzieć, czy są przyjazne dla dzieci. Po prostu upewnij się, że masz oko na swoją subskrypcję, ponieważ zostanie ona odnowiona za pełną cenę 3 USD miesięcznie po roku. Ponadto Tablety Kids Pro są dostarczane ze specjalnym sklepem cyfrowym, w którym dzieci mogą żądać aplikacji do pobrania za zgodą rodziców. Ogólnie rzecz biorąc, są to dobre, niedrogie opcje, Jeśli Twoje dziecko męczy cię za tablet i wolisz dostać taki, nad którym masz trochę dodatkowej kontroli.

Pobierz najnowsze Black Friday i Cyber Monday oferty odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.