Amazon otwiera przedsprzedaż dla swojej opaski fitness Halo View

Amazon ogłosił nową wersję swojego zespołu Halo fitness na wrześniowym wydarzeniu sprzętowym. teraz Można zablokować w przedsprzedaży. Halo View, pierwszy wearable Amazon z wyświetlaczem, jest $50 w okresie pre-order. Zazwyczaj kosztuje 80 dolarów.

Przedsprzedaż Halo View w Amazon – $50

Urządzenie, które zostanie wysłane w grudniu, jest objęte rocznym członkostwem Halo. Plan obejmuje treningi i wskazówki żywieniowe, a zazwyczaj kosztuje $4 miesięcznie.

Halo View ma podobną konstrukcję do opasek ładujących Fitbit. Kolorowy ekran AMOLED wyświetla między innymi szczegóły dotyczące treningów na żywo, historii aktywności, tlenu we krwi i wyników snu (niektóre z tych funkcji są dostępne wyłącznie w subskrypcji Halo). Możesz również wyświetlać powiadomienia tekstowe.

Urządzenie odporne na pływanie zawiera czujnik temperatury skóry, czujnik tętna i akcelerometr. Amazon twierdzi, że bateria działa do siedmiu dni na jednym ładowaniu i że w pełni naładuje się w ciągu dwóch godzin.

Chociaż Halo View nie ma wbudowanego mikrofonu, istnieje integracja z Alexą. Jeśli połączysz się z asystentem głosowym za pomocą ustawień aplikacji Halo, możesz poprosić urządzenie obsługujące Alexa o poinformowanie Cię o podsumowaniu stanu zdrowia, jakości snu i innych informacjach.

Amazon twierdzi, że prywatność była kluczowym czynnikiem w tym, jak zaprojektowała Halo. “Istnieje wiele warstw zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo danych i kontrolę nad nimi”, twierdzi firma. Zobowiązała się również nie sprzedawać danych zdrowotnych, które są bezpośrednio powiązane z Tobą. W każdej chwili możesz pobrać swoje dane o stanie zdrowia lub usunąć je z aplikacji Halo.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.