Nowa kampania marki Amazon Prime Video zabiera widzów na dziką przejażdżkę

Nowa kampania została opracowana przez zespoły Prime Video marketing i creative, ze strategy via Droga5 London i creative from 72andSunny. Ma na celu podkreślenie, jak Prime Video jest portalem do szerszego świata rozrywki Amazon, który wykracza poza oglądanie filmu lub serialu-obejmuje również zakupy, dzielenie się, słuchanie, czytanie i inne. 

Push składa się z wielu spotów i reklam out-of-home pojawiających się w nadchodzących tygodniach, z których każda skierowana jest do określonego rodzaju rozrywki “fan.”Debiutancka Reklama przemawia do tych, którzy kochają dreszczyk akcji, a późniejsze realizacje skupiają się na miłośnikach fantasy i mody. 

“Dzięki tej kampanii chcieliśmy stworzyć klientom możliwość zrozumienia całej rozrywki dostępnej w Prime Video [i] zaprosić klientów w podróż, aby poznać wszystko, co mamy do zaoferowania” – powiedział dyrektor ds. marketingu Prime Video Ukonwa Ojo.

Obejmuje to oferty, które są dostępne bez dodatkowych kosztów dla członków Prime, takie jak” Amazon Originals”, w tym” The Wheel of Time”,” Coming 2 America”,” The Tomorrow War”,” the Marvelous Mr.Maisel “i” Thursday Night Football”, a także wydawnictwa teatralne dostępne do wypożyczenia i ponad 100 kanałów subskrypcyjnych.