Bezgotówkowe sklepy Amazon idą na przedmieścia

Być może nie musisz zapuszczać się do centrum (lub do sieci spożywczej), aby odwiedzić sklep Amazon Go. USA Today raporty Amazon planuje otworzyć nową wersję sklepu bezgotówkowego przeznaczonego dla obszarów podmiejskich. Lokalizacje nadal będą koncentrować się na podstawowych, gotowych do spożycia potrawach, napojach i przekąskach, tylko z układami bardziej dopasowanymi do tych peryferyjnych regionów.

Sklepy nadal będą polegać na wizji komputerowej, aby wykryć, co kupujesz. Po zeskanowaniu telefonu przy wejściu Systemy Kamer wykrywają to, co pobierasz z półek. Amazon pobiera opłaty za przedmioty po opuszczeniu sklepu Go.

Amazon otworzy pierwszy z tych podmiejskich sklepów Go w Mill Creek, Waszyngton kiedyś w nadchodzących miesiącach. Drugi sklep zadebiutuje później w dzielnicy Los Angeles. Ruch nadal pozostawia dużą część USA (nie wspominając o planecie) bez dostępu, ale podejrzewamy, że Amazon nie jest zbyt zaniepokojony, gdy sieci firm trzecich, takie jak Starbucks, zaczynają przyjmować technologię zakupów opartą na sztucznej inteligencji.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.