Wyprzedaż Amazon ‘ s early Black Friday powala Blink cameras aż do $20

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Kamery bezpieczeństwa Blink mają zalety bycia małym, bezprzewodowym i stosunkowo niedrogim, a większość z nich można pobrać za mniej podczas Black Friday wyprzedaż Amazon. Zarówno modele wewnętrzne, jak i zewnętrzne zostały zdyskontowane, dzięki czemu można pobrać zestaw z jedną kamerą za odpowiednio 50 i 60 USD. Większość pakietów jest również w sprzedaży, więc możesz zdobyć wystarczająco dużo, aby ubrać sporą część swojego domu i zaoszczędzić przyzwoitą kwotę pieniędzy. Ponadto wired Blink Mini obniża się do $20 w tej sprzedaży, co jest rekordowo niską ceną.

Kup Blink Indoor w Amazon – $50 kup Blink Outdoor w Amazon – $ 60 kup Blink Mini w Amazon – $20

Musisz tylko zdecydować, czy chcesz umieścić kamery Blink wewnątrz lub na zewnątrz domu, zanim je kupisz. Oprócz odporności na warunki atmosferyczne w modelach zewnętrznych, kamery są w zasadzie takie same. Oba nagrywają wideo 1080p, mają noktowizor w podczerwieni, obsługują dwukierunkowy dźwięk i wysyłają powiadomienia o ruchu do telefonu. Dwukierunkowy dźwięk pozwala rozmawiać z kimkolwiek (lub cokolwiek) znajduje się na drugim końcu kamery, a alerty ruchu będą Cię informować o każdym ruchu wykrywanym przez kamerę, czy to dostawcę, czy zbuntowanego ptaka. Ponadto te kamery obsługują polecenia głosowe Alexa, więc jeśli masz urządzenie Echo Show, możesz poprosić o pokazanie kanałów wideo z dowolnej kamery Blink.

Jeśli nie masz pewności co do wejścia all-in na te kamery, Blink Mini to tani sposób, aby je najpierw wypróbować. Nie jest bezprzewodowy jak standardowe kamery, ale ma większość tych samych funkcji i jest jeszcze bardziej kompaktowy. Nagrywa w rozdzielczości 1080p i obsługuje dwukierunkowy dźwięk, alerty ruchu i Alexa – musisz tylko upewnić się, że umieścisz go blisko gniazdka w domu.

Amazon obniżył również ceny swoich routerów Eero 6 Na Czarny piątek. Eero 6 jest w dół do $77 whi;e Eero Pro 6 jest w sprzedaży za $171. Podczas gdy oba obsługują WiFi 6, Eero Pro 6 może pokryć do 2000 stóp kwadratowych za pomocą jednego routera, podczas gdy Eero 6 ma skromniejszy zasięg 1500 stóp kwadratowych. Ponadto Pro 6 jest routerem tri-band i będzie lepszy dla prędkości do gigabitu, podczas gdy Dwuzakresowy Eero 6 obsługuje prędkości do 900 MB / s.

Kup Eero 6 W Amazon – $77 kup Eero Pro 6 W Amazon – $171

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.