Seria “Fallout” Amazona ruszy w tym roku

Na Fallout streaming TV series na podstawie post-apokaliptycznego Bethesdy gry z filmów Jonathana Nolana i lisy Joy porusza się elegancko, Termin zgłosiła. Produkcja ma rozpocząć się w tym roku, a Nolan wyreżyseruje premierę serialu. Amazon Studios ujawniło również, że Geneva Robertson-Dworet (Captain Marvel) i Graham Wagner (Dolina Krzemowa) zostały zatrudnione jako showrunners.

“Fallout jest jedną z najlepszych serii gier wszech czasów-powiedzieli w zeszłym roku Joy i Nolan. “Każdy rozdział tej szalenie pomysłowej historii kosztował nas niezliczone godziny, które mogliśmy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Toddem Howardem i resztą genialnych szaleńców z Bethesda, aby ożywić ten ogromny, wywrotowy i mrocznie zabawny wszechświat w Amazon Studios.”

Fallout (gra) rozgrywa się na pustkowiu spowodowanym wojną nuklearną z 2077 roku. Chociaż ma to zadatki na dość ponury serial, podobno będzie zawierał mnóstwo ironicznego humoru i wywołań zwrotnych do atomowych fantazji z filmu B. Seria jest częścią wielkiej umowy, którą Nolan i Joy zawarli z Amazon Studios, które licencjonowało prawa do Fallout w 2020 roku. Jak na razie nie ma szczegółów na temat fabuły ani kto mógłby zagrać w serialu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.