Amazon Ogień tablety są z powrotem w sprzedaży za tak niskie, jak $35

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli przegapiłeś szansę, aby odebrać tablet Amazon Fire na tanie podczas Czarnego Piątku, nie martw się: są ponownie w sprzedaży. Przed feriami zimowymi, Amazon zdyskontował Ogień 7 do $35, podczas gdy Ogień HD 8 i Ogień HD 10 są obecnie w sprzedaży dla $55 i $ 100, odpowiednio. Podczas gdy żaden z trzech tabletek są wycenione tak niskie, jak były w weekend Dziękczynienia, są one nadal przyzwoity odbiór, szczególnie jeśli szukasz last-minute prezent dla kogoś.

Kup Fire 7 W Amazon – $35 kup Fire HD 8 W Amazon – $55 kup Fire HD 10 W Amazon – $100

Z trzech, uważamy, że ogień HD 8 jest najlepszym rozwiązaniem dla większości ludzi. Przyznaliśmy mu wynik 81 za jego wyrafinowaną konstrukcję, całodzienną żywotność baterii, przyzwoitą wydajność i Nowy port USB-C. Możesz skonfigurować Fire 8 HD z maksymalnie 64GB pamięci wewnętrznej. Dołączone gniazdo microSD pozwala na dodanie do 1 TB dodatkowej pamięci. Podobnie jak wszystkie Amazon Ogień tablet, HD 8 jest najlepiej postrzegane jako urządzenie zużycie mediów, ale jeśli chcesz jak najlepsze doświadczenie, to warto wydać dodatkowe $45 podnieść Ogień HD 10. Ma najlepszy wyświetlacz trio dzięki panelowi o rozdzielczości 1920 x 1200. Jest również najszybszy ze względu na włączenie ośmiordzeniowego procesora 2.0 GHz i 3GB PAMIĘCI RAM. A jeśli wszystko, czego chcesz, to coś niedrogiego, trudno się pomylić z ogniem 7, zwłaszcza gdy kosztuje mniej niż $50.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.