Amazon Kindle jest w sprzedaży za $55 z trzech miesięcy Kindle Unlimited

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli przegapiłeś standardowy e-czytnik Amazon, gdy był w sprzedaży za $ 50 W Czarny piątek, masz kolejną szansę, aby pobrać go za mniej. Regularny Kindle powraca do sprzedaży za $ 55, a wraz z nim otrzymasz trzy miesiące Kindle Unlimited. Może to być nieco droższe niż tydzień temu, ale dodatkowy bonus Kindle Unlimited nieco osłodzi transakcję — i nadal dostajesz urządzenie za 35 USD mniej niż zwykle.

Kup Kindle w Amazon – $55

Amazon zaktualizował Kindle w 2019, a my daliśmy mu wynik 91, gdy przejrzeliśmy e-czytnik. Model podstawowy dał poprzedniej generacji Paperwhite bieg za swoje pieniądze dzięki nowemu wyświetlaczowi z przodu o lepszym kontraście i mniejszym, bardziej eleganckim wzornictwie. Jest również wyposażony w 8 GB pamięci, co zapewnia dużo miejsca na tysiące tytułów.

Różnice między standardowym Kindle a nowym Kindle Paperwhite będą bardziej widoczne i powinni wziąć pod uwagę, że ten ostatni kosztuje $140. Nowy ekran Paperwhite 300ppi jest nieco większy i 10 procent jaśniejszy, a obracanie strony mówi się o 20 procent szybciej. Model wyższej klasy ma również wsparcie dźwiękowe, dzięki czemu można słuchać audiobooków, gdy masz podłączone słuchawki Bluetooth, a także jest wodoodporny.

Jeśli możesz żyć bez tych dodatkowych profitów, trudno jest pokonać standardowy Kindle, gdy jest on w sprzedaży w ten sposób. Byłby to dobry nadziewacz do pończoch dla miłośnika książek w twoim życiu lub wygodny Gadżet, jeśli planujesz spróbować przeczytać więcej w Nowym Roku. Dzięki Kindle Unlimited na kilka miesięcy uzyskasz dostęp do tysięcy tytułów do czytania w wolnym czasie bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj tylko,że subskrypcja zostanie odnowiona po standardowej stawce 10 USD miesięcznie po upływie pierwszych trzech miesięcy.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.