Jednodniowa sprzedaż Amazon powala do 30 procent off 2022 Tile tracker

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Trackery Bluetooth z płytkami były jednymi z wielu małych gadżetów w sprzedaży w zeszłym tygodniu na czarny piątek, ale masz kolejną szansę na zdobycie najnowszych modeli za mniej dzisiaj. Podczas gdy poprzednia sprzedaż koncentrowała się na pakietach wielorazowych, ta jednodniowa transakcja wywala do 30 procent z indywidualnych trackerów płytek. Klasyczny 2022 Tile Mate jest 24 procent zniżki, sprowadzając go do $19, podczas gdy Tile Slim jest do $28, A Naklejka na płytki jest w sprzedaży za $ 23.

Kupuj płytki jednodniowa sprzedaż w Amazon

Te małe urządzenia umożliwiają śledzenie rzeczy takich jak klucze, portfel, plecak, butelka wody i inne za pomocą sieci the Tile i smartfona. Oprócz tworzenia pierścienia płytek, dzięki czemu możesz łatwiej znaleźć swoje rzeczy, możesz również cyfrowo dodać swoje dane kontaktowe do płytki, umożliwiając każdemu, kto znajdzie Twoje rzeczy, skontaktowanie się z Tobą, skanując kod QR na trackerze. Modele 2022 poprawiają się w stosunku do poprzednich wersji dzięki szerszemu, 250-metrowemu zasięgowi, wodoodpornym konstrukcjom IP67 i głośniejszym pierścieniom.

Wszystkie z wyjątkiem jednej z najnowszych płytek mają trzyletnią, niewymienną baterię. Tile Pro, który jest również zawarty w tej sprzedaży i wynosi do $27, ma jednoroczną Wymienną baterię, co czyni go lepszą opcją dla tych, którzy nie chcą kupować zupełnie nowego trackera, gdy bateria się wyczerpie. Tile Pro ma również zasięg wyszukiwania 400 stóp, najszerszy ze wszystkich i najgłośniejszy pierścień. Jeśli ktoś, kogo znasz, stale misplacinguje swoje rzeczy, ta sprzedaż jest dobrą okazją do odebrania dla nich nadziewarki do pończoch, z której będą regularnie korzystać.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.