AMV BBDO bada Ukryte głębiny w debiucie Forda

Jest to dość debiut AMV BBDO dla Forda, wodnistej odsłony jego najlepiej sprzedającego się pickupa Ranger, nakręcony w jeziorze w Rumunii przez Adama Berga z przemytnika.

Najwyraźniej ta maszyna może obsłużyć 800 mm wody przy 4 km / h, co chyba jest przydatne w świecie (w każdym razie w Wielkiej Brytanii), który obecnie jest nawiedzony przez kolejne burze. Woda tradycyjnie dobrze grała dla AMV oczywiście, pomyśl Guinness ‘ Surfer. Tu nocny pływak.’

Ford of Europe dyrektor marketingu Peter Zillig mówi: “Ford Ranger jest NO.1 Sprzedaży pickupa w Europie, ponieważ, jako produkt, stoi głowę i ramiona nad konkurentami. Naszą strategią było stworzenie kampanii, która przewyższyłaby typowe reklamy pickupów. Rezultatem jest oszałamiająca demonstracja wiodącej w klasie głębokości brodzenia Rangera, tylko jedna z możliwości, które sprawiają, że jest to pickup”.

Pisarz AMV i zastępca ECD Martin Loraine mówi: “konwencja dla pickupów jest pokazanie trudnego terenu i ciężkich ładunków, ale Ranger ma najlepszą głębokość brodzenia w tej kategorii. Pokazując go jazdy przez głęboką wodę czuł prawo twórczo, ale także sprawia, że wyróżniają się od innych przetworników.”

Ford przeniósł swoją działalność z WPP DO KOMBINACJI BBDO i Wieden + Kennedy w USA pod koniec 2018 roku. do tej pory W + K wykonał większość ciężkiego podnoszenia tam z jego patriotycznego ” zbudowany. Ford. Kampania Proud. Być ciekawe, aby zobaczyć, co AMV (jeśli dostanie koncert) wymyśli dla non-przetworniki w Wielkiej Brytanii. W tamtych czasach ówczesna Nazwa Abbott Mead Vickers reklamowała Volvo.

Ten? Nie do końca wiem, czy to woda, ale pełne oceny za wypróbowanie czegoś innego w dość ponurym sektorze motoryzacyjnym.

Maa creative skala: 7.