Agencja reklamowa stworzyła EV bestię o nazwie “Thundertruck”

Przybycie Thundertrucka zbiega się z oficjalnym uruchomieniem Oddziału IP Wolfganga. Agencja, która tworzyła kampanie dla marek takich jak Adidas, Georgia-Pacific i Panda Express, została założona pięć lat temu przez weteranów branży Colina Jeffery ‘ego, dyrektora kreatywnego; Mike’ a Geigera, dyrektora generalnego i Seemę Miller, prezesa i dyrektora ds. strategii, którzy wcześniej pracowali razem w David & Goliath. Razem trio ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pracując dla największych marek, takich jak Kia, Chevrolet, Volkswagen, Toyota, Lexus, BMW, Hyundai i Land Rover, w agencjach na całym świecie. 

Thundertruck narodził się z dyskusji na temat pracy w kategorii ponownie w ich nowym sklepie.

“Rozmawialiśmy o tym, Od pierwszego dnia, jak wrócić do przestrzeni samochodowej, biorąc pod uwagę nasze pochodzenie?”Jeffery powiedział.  “Kiedy otworzyliśmy, założyliśmy, że po prostu zajmiemy się motoryzacją, ponieważ zrobiliśmy to prawdopodobnie bardziej niż ktokolwiek inny i moglibyśmy współpracować z dużymi sklepami, ale wiele z tych kont motoryzacyjnych jest zamkniętych w tych wieloletnich transakcjach holdingowych.”

W tym samym czasie Wolfgang, który również jest konsultantem, od dawna chciał zanurkować w swoim własnym IP. “Nie zawsze musimy robić reklamy” – powiedział Geiger. “Możemy współpracować z odpowiednimi ludźmi, aby tworzyć produkty, jeśli chcemy.”