Analogue ponownie otworzy zamówienia kieszonkowe 14 grudnia

Analogue w końcu zacznie wysyłać swoją kieszonkową konsolę retro 13 grudnia. Jeśli nie udało ci się zablokować zamówienia w przedsprzedaży za pierwszym razem, otrzymasz drugą szansę, ponieważ firma ponownie otworzy sprzedaż następnego dnia o 11: 00 ET.

Zamówienia będą składane w trzech partiach realizacji — styczeń-marzec 2022, październik-grudzień 2022 i 2023 — według kolejności zgłoszeń. Jednak” ze względu na wzrost cen komponentów w całej branży ” Cena konsoli wzrośnie o 20 USD do 219 USD. Jeśli jesteś na płocie, notatki analogowe, że recenzje zostaną opublikowane w poniedziałek. W każdym razie możesz anulować zamówienie w dowolnym momencie przed wysyłką.

Kieszeń Analogowa od dawna nadchodzi. Handheld-który może grać w gry Game Boy, Game Gear, Neo Geo Pocket Color i Atari Lynx z ich oryginalnych kartridży-pierwotnie miał pojawić się w 2020 roku. Jednak komplikacje wywołane częściowo przez pandemię COVID-19, a także problemy globalnego łańcucha dostaw, zmusiły Analog do wielokrotnego opóźnienia systemu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.