Anova ‘ s Sous Vide Precision Cooker Pro jest pół ceny w Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli szukasz świątecznego prezentu dla tego początkującego szefa kuchni w swoim życiu (lub jeśli chcesz innego przydatnego narzędzia we własnej kuchni), warto rzucić okiem na Sous Vide Precision Cooker Pro firmy Anova. Gadżet, który ma na celu, aby gotowanie sous vide powiew, jest obecnie $200 na Amazon – $199 od normalnej ceny. To nie jest całkiem najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za gizmo, która była $199, ale to nie jest daleko w ogóle.

Kup Anova Precision Cooker Pro na Amazon – $199

Metoda gotowania sous vide wymaga włożenia jedzenia do zamkniętego worka i umieszczenia go w wodzie. Precision Cooker Pro, który jest przymocowany do garnka, utrzymuje precyzyjną temperaturę i utrzymuje obieg wody, aby zapewnić równomierne gotowanie potraw. Chodzi o to, że powinieneś mieć idealnie ugotowane jedzenie za każdym razem, bez konieczności pilnowania go.

Możesz dostosować ustawienia za pomocą aplikacji towarzyszącej Anova lub elementów sterujących na urządzeniu. Aplikacja ma tysiące bezpłatnych propozycji przepisów, więc zawsze będziesz miał coś nowego do wypróbowania.

Precision Cooker Pro to najmocniejsze urządzenie sous vide firmy Anova. Może ogrzać do 20 galonów wody przy użyciu 1200 watów mocy. Anova twierdzi, że urządzenie może pracować do 10 000 godzin przed wyłączeniem. To też dość wytrzymała maszyna. Precision Cooker Pro jest wykonany ze stali nierdzewnej i powinien wytrzymać przypadkowe krople. Ma również stopień ochrony IPX-7, więc jeśli przez pomyłkę zanurzysz go w wodzie, nadal powinien działać.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.