Apple Fitness + doda funkcję biegania opartą na dźwięku 10 stycznia

Apple nie zwalnia, jeśli chodzi o nowe funkcje dla Fitness+. Ogłosił kilka kolejnych, które zostaną dodane 10 stycznia, w tym Time To Run. To spin na czas spaceru doświadczenie,w którym goście celebrytów zapewniają narrację i listę odtwarzania do spacerów.

Celem Time To Run jest pomóc ludziom ” stać się bardziej konsekwentnymi i lepszymi biegaczami.”Zawiera kilka popularnych tras biegowych z różnych miast i zawiera playlisty zaprojektowane tak, aby przywołać ducha tych lokalizacji i dopasować intensywność i trenowanie każdego biegu. Pierwsze trzy odcinki, które pojawią się w poniedziałek, są oparte na Londynie, Brooklynie i Miami Beach. Co tydzień pojawi się nowy odcinek.

Zamiast gości celebrytów, znajomi trenerzy Fitness + poprowadzą sesje. Na Apple Watch będziesz mógł zobaczyć zdjęcia zrobione przez trenera na trasie. Możesz wyświetlić te obrazy w podsumowaniu treningu i zapisać je w bibliotece zdjęć. Dla tych, którzy korzystają z wózka inwalidzkiego, funkcja zostanie przemianowana na Time To Run lub Push, a oni będą mogli wybrać bieg lub bieg na świeżym powietrzu Push Running Pace workout.

Apple powiedział Engadget, że czas, aby uruchomić odcinki każdy trwa około 30 lub 60 minut, co jest dłuższe niż typowy czas chodzić czas trwania 25 do 40 minut. Inne aplikacje fitness oferują funkcje biegania, takie jak Aaptiv, Nike+Run Club i Runtastic. Apple nie jest dokładnie przełomowe tutaj, ale użytkownicy Fitness+ będą mieli inną opcję dla pracy się potu.

Apple

Również 10 stycznia Apple wprowadzi Kolekcje. To wyselekcjonowana seria ćwiczeń i medytacji z przewodnikiem zaczerpnięta z biblioteki Fitness+. Funkcja będzie sugerować plany, aby pomóc ludziom dokonać zamierzonych wyborów szkoleniowych w kolejnych dniach i tygodniach. Od samego początku dostępnych będzie sześć kolekcji, w tym bieganie na 5 km, doskonalenie pozycji równowagi jogi i odpoczynek przed snem.

Tego samego dnia odbędzie się premiera trzeciego sezonu Time To Walk. Wśród gości znaleźli się m.in. Rebel Wilson, Bernice A. King, Chris Meloni i Hasan Minhaj. Odcinki będą dodawane co tydzień. Więcej treningów w programie Artist Spotlight będzie również dostępnych w poniedziałek, z muzyką Eda Sheerana, Pharrella Williamsa, Shakiry i nadchodzącej grupy The Beatles.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.