Apple przekonało księcia Williama do nagrania “Time To Walk” Fitness + odcinek

Firma Apple wprowadziła kilka głośnych postaci do gościnnych występów w serii Fitness+ ” Time To Walk.”Wśród nich są Dolly Parton, Randall Park, Camilla Cabello i Stephen Fry. Aby zakończyć drugi sezon, książę William pojawi się w odcinku o tematyce świątecznej. Omówi znaczenie utrzymania sprawności umysłowej, a także jak słuchanie może wzmocnić innych. 

Użytkownicy Apple Fitness + mogą sprawdzić 38-minutowy odcinek na żądanie od 6 grudnia. Będzie również kilka darmowych emisji na Apple Music 1-o 8 rano GMT i PST 6 grudnia i 8 rano w strefie czasowej Sydney 7 grudnia.

Apple przekaże darowizny na rzecz trzech organizacji charytatywnych na rzecz zdrowia psychicznego wybranych przez księcia Williama. Są to Crisis Text Line w USA, Shout 85258 w Wielkiej Brytanii i Lifeline w Australii. Ta ostatnia zapewnia bezpłatne, całodobowe wsparcie kryzysowe i usługi zapobiegania samobójstwom. Krzyk i linia tekstowa kryzys oferują ludziom wsparcie kryzysowe za pośrednictwem tekstu.

Odcinki “Time To Walk” są nagrywane, podczas gdy znani ludzie spacerują Na zewnątrz lub w obszarach dla nich istotnych. Dzielą się historiami, zdjęciami i muzyką, a także omawiają lekcje, których się nauczyli, a także ich spojrzenie na wdzięczność i cel, między innymi. Chodzi o to, że Apple Fitness+ będzie słuchać odcinków za pomocą zegarka Apple i podłączonych słuchawek, podczas gdy sami pójdą na spacer. Dla osób korzystających z wózka inwalidzkiego, seria nosi nazwę “Time to Push”, a odcinki koncentrują się wokół treningu na wózku inwalidzkim zamiast spaceru.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.