Plan Apple Music Tylko dla Siri wydaje się na dobrej drodze, aby przybyć z iOS 15.2

Niedawno ogłoszony Plan głosowy Apple Music zostanie uruchomiony wraz z systemem iOS 15.2, zgodnie z notatkami dotyczącymi aktualizacji, które firma udostępniła dla kandydata do wydania aktualizacji. Changelog został po raz pierwszy zauważony przez MacStories redaktor naczelny Federico Viticci. Kiedy Apple po raz pierwszy ogłosił bardziej przystępny poziom na jesiennym wydarzeniu Mac w październiku, firma powiedziała, że stanie się dostępny “później tej jesieni” w krajach 17, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Plan będzie oferował dostęp do całego katalogu utworów Apple Music za 5 USD miesięcznie, pod warunkiem, że chcesz polegać na Siri do kontroli. Na urządzeniach Apple możesz odtwarzać określone utwory i listy odtwarzania, a także kompletne albumy. Warstwa nie oferuje dostępu do interfejsu Apple Music interface.

Skontaktowaliśmy się z Apple, aby potwierdzić, że planuje uruchomić Plan głosowy wraz z systemem iOS 15.2. Aktualizacja doda garść innych nowych funkcji, w tym przełącznik, który umożliwia właścicielom iPhone ‘ a 13 Pro włączanie i wyłączanie dołączonego trybu makro aparatu. W oparciu o czas wydania kandydata, Apple prawdopodobnie wkrótce wypchnie iOS 15.2.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.