Apple Watch SE i Fitbits spadają do najniższych cen w Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Dziś może być bardzo dobry dzień, aby kupić poręczną technologię w prezencie. Amazon dyskontuje kilka smartwatches i fitness trackerów, zwłaszcza Apple Watch SE. Apple’ s “starter” wristwear jest na sprzedaż za cały czas niską cenę $219, pełny $60 off. Będziesz musiał kupić model GPS 40mm ze srebrną aluminiową obudową i Abyss Blue Sport Band, aby osiągnąć tę cenę — i będziesz musiał działać szybko-to może się wkrótce sprzedać.

Kup Apple Watch SE na Amazon – $219 kup Fitbit Sense na Amazon – $200 kup Fitbit Charge 5 na Amazon – $130

Dostępne są również zniżki, jeśli jesteś użytkownikiem Androida lub nie jesteś szczególnie przywiązany do urządzeń do noszenia Apple. Smartwatch Fitbit Sense jest również w sprzedaży za wszechczasów niską cenę $200 (Zwykle $ 300), podczas gdy tracker Fitbit Charge 5 jest obniżony do $130 (zazwyczaj $180).

Apple Watch SE w tej cenie jest łatwym wyborem, jeśli masz iPhone ‘ a. Kosztuje tylko nieco więcej niż stara Seria 3, ale oferuje znacznie większy ekran, szybszą wydajność i mocniejsze oprogramowanie. Nie otrzymasz zawsze na wyświetlaczu lub zaawansowanej technologii zdrowia modeli, takich jak seria 7, ale to nie ma znaczenia, jeśli szukasz dobrego smartwatcha do śledzenia treningów, odbierania połączeń lub sprawdzania pogody.

Tymczasem urządzenia Fitbit są dobrym wyborem, jeśli koncentrujesz się na zdrowiu. Sens jest nieco powolny i może zająć trochę czasu, aby się nauczyć, ale jego rozbudowane funkcje zdrowotne (w tym śledzenie stresu) mogą z łatwością sprawić, że będzie warto. W międzyczasie Charge 5 oferuje wiele korzyści na poziomie smartwatcha w projekcie na poziomie trackera. Pamiętaj tylko, że dane Fitbit nie trafiają bezpośrednio do platform innych firm, takich jak Apple Health.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.