Apple 512GB Mac Mini M1 powraca do rekordowo niskiego poziomu $750 W Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Chociaż w tym roku nie otrzymaliśmy zaktualizowanego komputera Mac Mini, istniejący pulpit M1 pozostaje dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz kompaktową maszynę z jednym z najnowszych chipów Apple. Amazon często rabuje maszynę,a model 512GB jest teraz na najniższym poziomie. Podczas gdy cena katalogowa wynosi $869, automatycznie zastosowany kupon $119 powali ostateczną cenę do $ 750.

Kup Mac Mini M1 (512GB) w Amazon – $750

W tej cenie sprzedaży Mac Mini M1 jest najtańszym sposobem na zakup maszyny z procesorem Apple M1 (chyba że zgarniesz jednego z najnowszych iPadów, podczas gdy są one przecenione). Apple MacBook Air M1 zaczyna się od $999 i nowe Macbook Pro z procesorami M1 Pro i M1 Max są znacznie droższe niż reszta. Chociaż nie poddaliśmy Mac Mini M1 pełnej recenzji, można oczekiwać, że będzie działał podobnie do najnowszego MacBooka Air, czyli szybko i płynnie. Ma ośmiordzeniowy procesor, ośmiordzeniowy procesor graficzny i 16-rdzeniowy Silnik neuronowy, który obsługuje zadania uczenia maszynowego. A dzięki modelowi ze zniżką otrzymujesz więcej niż podstawową ilość miejsca, co powinno pomóc w zabezpieczeniu maszyny na przyszłość przez co najmniej chwilę.

Dzięki wszystkim aktualizacjom wewnątrz pulpitu, wygląd zewnętrzny Maca Mini wygląda tak samo jak poprzednie wersje. To małe, srebrne pudełko przerywane tylko szeregiem portów, w skład których wchodzą dwa porty Thunderbolt, dwa złącza USB-A, port HDMI, port Ethernet i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. W tym momencie nie wiadomo, kiedy Apple uruchomi całkowicie przeprojektowany komputer Mac Mini, więc ta sprzedaż jest świetną opcją dla tych, którzy nie mogą dłużej czekać na nowy pulpit.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.