Apple AirPods Max to tylko $400 W Woot dla członków Amazon Prime

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

AirPods Max firmy Apple może w końcu być w zasięgu ręki, jeśli czekałeś, aż osiągną cenę. Woot sprzedaje Słuchawki douszne w kolorze różowym za jedyne $400 do członków Amazon Prime, lub strome $149 poniżej ich oficjalnej naklejki. To najniższa cena, jaką jeszcze widzieliśmy, a nawet 460 USD za szary (jedyna inna opcja kolorów w Woot teraz) to solidna oferta. Pamiętaj tylko, że polityka zwrotów Woota nie jest taka sama jak Amazon.

Kup AirPods Max w Woot – $400

AirPods Max reprezentują znacznie lepszą wartość w tej cenie. Zapewniają doskonały zrównoważony dźwięk, aktywną redukcję szumów i sprytne sterowanie. W ekosystemie Apple otrzymasz również korzyści, takie jak proste parowanie i dźwięk przestrzenny. Dorzuć solidną żywotność baterii, a prawdopodobnie będziesz zadowolony.

Zastrzeżenia są znajome. Niektóre z zalet znikają, jeśli używasz systemu Android lub Windows,i może być lepiej z bardziej uniwersalnych alternatyw, takich jak Sony Wh-1000XM4. Dołączone Etui Apple zapewnia również niewielką ochronę — naprawdę będziesz chciał kupić powłokę innej firmy, jeśli rutynowo wkładasz AirPods Max do torby. Jeśli jednak nie są to przeszkody, będziesz miał kilka powodów do narzekania.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.