Apple AirPods Max spadek do nowej niskiej cenie $430 W Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Nie martw się, jeśli skusiły Cię słuchawki AirPods Max, ale odkładaj je na bok dzięki tej oszałamiającej początkowej cenie-są teraz znacznie lepsze. Amazon prowadzi sprzedaż na słuchawki douszne Apple, które spada cena do $430, lub strome $120 niższe niż ich oficjalnej naklejki. Zniżka obowiązuje niezależnie od koloru, więc możesz wyskoczyć na niebieski, różowy lub dowolny inny odcień.

Kup AirPods Max (Sky Blue) na Amazon – $430 kup AirPods Max (Space Gray) na Amazon – $430 kup AirPods Max (Pink) na Amazon – $430

Podczas gdy AirPods Max są drogie, dostajesz również dużo za swoje pieniądze. Zapewniają zrównoważony dźwięk z adaptacyjnym korektorem (optymalizującym dla ucha) i solidną aktywną redukcją szumów. Możesz spodziewać się zdrowej żywotności baterii, wygodnego sterowania i ścisłej integracji z urządzeniami Apple — zwykłe bóle głowy związane z konfiguracją i przełączaniem urządzeń nie będą stanowić problemu. Z czasem też stały się bardziej wartościowe. Teraz, gdy Apple Music oferuje dźwięk przestrzenny, możesz zanurzyć się w utworach, które wykorzystują otaczającą scenę dźwiękową.

Niektóre znane zastrzeżenia nadal obowiązują. Możesz kupić konkurencyjne słuchawki, takie jak Sony Wh-1000XM4 lub Bose ‘ s 700 za mniej i mogą oferować korzyści w kluczowych obszarach. Ich koncentracja na Apple sprawia, że są mniej atrakcyjne, jeśli wolisz Androida lub Windows. Bezstratnego Dźwięku Apple Music nie można słuchać nawet po podłączeniu. Biorąc to pod uwagę, Cena sprzedaży sprawia, że AirPods Max znacznie łatwiej uzasadnić, jeśli masz urządzenie Apple i ciesz się przyciągającym wzrok designem.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.