Poduszki powietrzne Apple są tańsze niż zwykle w najnowszej jednodniowej wyprzedaży

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Poduszki powietrzne są jednymi z najtańszych gadżetów Apple, które można uzyskać, i prawdopodobnie dlatego głębokie zniżki na nie są trudne do zdobycia. W zeszłym tygodniu widzieliśmy, że jeden z trackerów spadł do $24, a czteropak spadł do $96 na Amazon, ale najnowsza sprzedaż flash woota sprawia, że pakiet jest jeszcze tańszy. Tylko dziś możesz dostać czteropak poduszek powietrznych za $94, co jest o pięć procent niższe od normalnej ceny. Woot obniżył cenę do tak niskiego, jak $88 w przeszłości, ale ten cały czas niski miał miejsce podczas świątecznego sezonu zakupów, dzięki czemu raczej nie wróci w najbliższym czasie.

Kup AirTags (4-pack) w Woot – $94

Podobnie jak urządzenia kafelkowe i inne trackery Bluetooth, poduszki powietrzne są zaprojektowane, aby pomóc ci śledzić swoje rzeczy. Gadżet wielkości monety można wsunąć do portfela lub plecaka lub przymocować do uchwytu, który można przypiąć do kluczy, umożliwiając śledzenie swoich rzeczy za pomocą aplikacji Find My na urządzeniu z systemem iOS. Gdy coś zgubisz, możesz zmusić AirTag do emitowania dzwonka lub, jeśli masz ultra-szerokopasmowy iPhone obsługujący, funkcja precyzyjnego znajdowania może doprowadzić Cię bezpośrednio do brakujących rzeczy za pomocą wskazówek na ekranie telefonu. A jeśli nie jesteś już w pobliżu swoich rzeczy, możesz sprawdzić ostatnią lokalizację Airtagu w aplikacji Znajdź moją, a nawet włączyć tryb Utracony, który będzie Cię ping, gdy AirTag zostanie ponownie wykryty przez sieć.

Pamiętaj, że musisz być użytkownikiem iPhone ‘ a, aby w pełni wykorzystać poduszki powietrzne. Apple niedawno wydała aplikację, która pozwala użytkownikom Androida sprawdzić, czy AirTag jest w pobliżu, ale jej celem jest wykrycie, prywatność i zwrot utraconego Airtagu prawowitemu właścicielowi. Zalecamy również zapoznanie się z polityką zwrotów Woot przed zakupem, ponieważ znacznie różni się od polityki firmy macierzystej, Amazon.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.