Apple IPad Air wraca do sprzedaży za 539 dolarów

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli podstawowy iPad nie ma całej mocy lub dzwonków i gwizdków, których szukasz, następnym najlepszym wyborem jest iPad Air 2020. Daliśmy tablet wynik 90, kiedy po raz pierwszy wyszedł dzięki częściowo jego szybką wydajność, żywotność baterii zdrowy i zabawne kolory. Normalnie $599, iPad Air jest z powrotem na sprzedaż w Amazon teraz za $539, lub $60 od jego normalnej cenie. Tylko srebrny model został zdyskontowany w momencie pisania tego, ale jeśli nie masz nic przeciwko pominięciu jednej z bardziej unikalnych opcji kolorów, ta Cena sprzedaży jest jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy od miesięcy.

Kup iPad Air w Amazon – $539

Air siedzi między 10.2-calowy iPad i iPad Pro jako opcja Apple średniej warstwy. Działa na chipsecie bionicznym A14 z sześciordzeniowym procesorem i czterordzeniowym GPU, a ten konkretny model w sprzedaży ma 64 GB pamięci i możliwości WiFi 6. Apple odświeżył projekt tabletu, aby wyglądał bardziej jak profesjonaliści, wraz z płaskimi krawędziami, portem USB – C do ładowania i pięknym 10,9-calowym wyświetlaczem ciekłej siatkówki. Nie dostaniesz FaceID na tym urządzeniu, ale dostaniesz TouchID dzięki czytnikowi linii papilarnych na przycisku zasilania urządzenia.

Ogólnie Rzecz Biorąc, stwierdziliśmy, że powietrze jest zippy zarówno pod względem wydajności, jak i prędkości WiFi, a jego bateria trwała do 12,5 godziny w naszych testach. Podczas gdy najnowsze plusy iPad są lepsze, jeśli szukasz wymiany laptopa, można użyć powietrza jako 2-w-1 podczas podróży dzięki jego kompatybilności z Apple Magic Keyboard. Obsługuje również Apple Pencil drugiej generacji, dzięki czemu może być cyfrowym notebookiem dla tych, którzy wolą pisać rzeczy ręcznie.

Zniżka taka jak ta jest dobra do rozważenia, jeśli chcesz Uniwersalny tablet, który jest o krok w górę od podstawowego iPada. Jednak obecnie istnieje kilka godnych uwagi zniżek na tablet 10,2 cala. Model 256GB WiFi jest $ 30 off i do $449, podczas gdy model 256GB, WiFi + Komórkowy osiągnął rekordowo niski fo $580.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.