Najnowsze AirPods Apple spadek do $170 W Woot tylko dziś

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Czy eying Apple trzeciej generacji AirPods, ale szkoda, że cena nie była tak blisko AirPods Pro? To może być dobry moment na zakup. Woot prowadzi jednodniową wyprzedaż, która obniża cenę najnowszych Airpodów do $170 lub $ 10 poniżej oficjalnej naklejki. Otrzymasz dodatkowe $ 5 off, jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, zbyt. Pamiętaj, że polityka zwrotów Woot jest bardziej rygorystyczna niż Amazon, chociaż na szczęście masz czas do 31 stycznia 2022 r., aby zwrócić przedmioty zakupione w czasie wakacji.

Kup AirPods (2021) na Woot – $169

Najnowsze AirPods stanowią duży krok naprzód dla “domyślnych” bezprzewodowych słuchawek Apple. Konstrukcja jest nie tylko wygodniejsza dla wielu osób, ale znacznie lepiej brzmiąca-trzeba usłyszeć wyraźniejsze tony wysokie i poprawiony, spójny bas. Dłuższa żywotność baterii, wodoodporność, dźwięk przestrzenny i obsługa Ładowania Bezprzewodowego MagSafe również pomagają. Są to łatwe typy, jeśli mieszkasz w ekosystemie Apple (choć technicznie obsługują inne platformy) i chcesz po prostu parę solidnych, łatwych w użyciu wkładek dousznych na wycieczki lub rozmowy wideo.

Połów to nie tyle tendencja ekosystemu, co.. cóż, inne wyprzedaże. AirPods Pro były często dyskontowane (są one $190 jak to pisanie), i nie wykluczamy lepsze okazje w przyszłości. To niewiele więcej do zapłacenia za aktywną redukcję szumów i silikonowe końcówki douszne, które mogą poprawić stabilność. Nie wykluczamy również wyposażonych w ANC i potencjalnie wygodniejszych Beats Fit Pro, przynajmniej jeśli można je znaleźć w niższej cenie. Mając to na uwadze, te pąki trwają znacznie dłużej na baterii niż AirPods Pro i mogą być preferowane, jeśli lubisz bardziej otwarte uczucie niż ich izolujące odpowiedniki.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.