Apple MacBook Air M1 spada do nowego rekordowego poziomu 800 dolarów

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Aktualizacja 1: 42PM ET: umowa Amazon na MacBook Air M1 wygasła.

Nawet z wysokiej mocy Macbook Pro teraz dostępne, nadal uważamy MacBook Air M1 być najlepszym laptopem Apple dla większości ludzi. Widzieliśmy notebook iść w górę iw dół w cenie w tym roku, ale teraz można chwycić go w najlepszej cenie widzieliśmy. Model 256GB obniża się do $800 lub $200 od normalnej ceny, a model 512GB ma taką samą zniżkę w wysokości $200, obniżając ostateczną cenę do $1,050. W momencie pisania tego postu opcja silver w obu pojemnościach pamięci jest wyprzedana, więc zalecamy chwytanie koloru, który chcesz wkrótce.

Kup MacBook Air M1 (256GB) w Amazon – $800 kup MacBook Air M1 (512GB) w Amazon – $1,050

Najcieńszy i najlżejszy laptop Apple zdobył wynik 94 od nas, kiedy po raz pierwszy wyszedł głównie ze względu na imponującą wydajność i brak hałasu wentylatora. Chipset M1 sprawia, że MacBook Air jest szybszy i płynniejszy niż poprzednie modele, dzięki czemu notebook budzi się niemal natychmiast po otwarciu pokrywy i sprawia, że urządzenie jest bardziej responsywne. Zauważysz również ulepszenia GPU — chociaż MacBook Air nie jest maszyną do gier, będziesz mógł łatwo grać w tytuły Apple Arcade.

Apple usunęło wentylator z wnętrza MacBooka Air M1, dzięki czemu nie będą cię niepokoić szum, nawet podczas przesuwania urządzenia do granic możliwości. To mały szczegół, ale sprawia, że korzystanie z laptopa jest znacznie lepsze — i będziesz w stanie to zrobić przez długi czas dzięki 16-godzinnej pracy baterii MacBooka Air. Prawdopodobnie największe wady Air M1 pochodzą z jego smukłości: ma tylko dwa porty USB-C, co jest w przeciwieństwie do szerokiej gamy przydatnych złączy nowego MacBooka Pros. Ale jeśli możesz poradzić sobie z życiem klucza sprzętowego na trochę, MacBook Air M1 będzie prawdopodobnie służyć Ci dobrze jako codzienny kierowca.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.