AirPods drugiej generacji Apple powraca do $100

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Wiele produktów dźwiękowych Apple jest obecnie w sprzedaży w Amazon, w tym AirPods Max i AirPods Pro, ale najlepszą ofertę można znaleźć na AirPods drugiej generacji. Są teraz w sprzedaży za jedyne $100 lub 37 procent zniżki, druga najlepsza oferta, jaką widzieliśmy na nich od Czarnego Piątku. 

Kup Apple AirPods drugiej generacji w Amazon – $100

AirPods drugiej generacji nie mają aktywnej redukcji szumów w modelach z wyższej półki, ale nadal zapewniają solidną jakość dźwięku i dobrą żywotność baterii-do pięciu godzin i kilka ładowań w dołączonej obudowie. Największą zaletą jest dostępna dla użytkowników Apple, ponieważ chipset H1 pozwala połączyć się w kilka sekund i szybko przełączać między iPhone, iPad i MacBook. Największą różnicą w porównaniu z najnowszymi słuchawkami AirPods trzeciej generacji jest większy komfort dla większej liczby użytkowników w tym ostatnim modelu. 

Engadget

AirPods Pro, w międzyczasie, są w sprzedaży za $180, lub 28 procent od normalnej ceny. Są to najlepiej brzmiące Słuchawki douszne firmy Apple, oferujące doskonałą klarowność, wyrafinowane Tony Basowe i przestrzenny dźwięk Dolby Atmos firmy Apple. Aktywna redukcja szumów (ANC) jest bardzo skuteczna, blokuje tyle szumów, że nie trzeba nadmiernie podkręcać dźwięku. Żywotność baterii jest również solidna, do 4,5 godziny na ładowaniu z włączonym ANC. Inne funkcje obejmują tryb przezroczystości, dzięki któremu można rozmawiać z innymi, Sterowanie dotykowe i możliwość szybkiego przełączania się między urządzeniami Apple. 

Kup Apple AirPods Pro w Amazon – $180

Engadget

Wreszcie, słuchawki AirPods Max firmy Apple są w sprzedaży za $449 ($100 od zwykłej ceny) tylko w błękitnym kolorze (pokazanym powyżej). Jeśli jesteś w tym dobry, oferują doskonały zrównoważony dźwięk, bardzo skuteczną aktywną redukcję szumów i sterowanie na pokładzie. Zyskasz również korzyści w ekosystemie Apple, takie jak proste parowanie i dźwięk przestrzenny. Zapewniają również solidną żywotność baterii. Widzieliśmy niższą cenę w Woot, ale zwroty i zakupy są prostsze w Amazon, i nadal jest to znaczna Zniżka.

Kup Apple AirPods Max W Amazon – $449

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.